Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ: Προσπάθειες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 94, 95, 96  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RiNa
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 2:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΦΙΑ
για τον γιγαντα....ωραιότατα τα νεα!

Οι χειρουργοι δεν πιστεύουν ότι παιζει να ειναι η β περίπτωση...με τα νευρα του εντέρου...παρ'όλ'αυτα το Σοφάκι ειναι συγκρατημένο και περιμένουμε το αποτέλεσμα σε 5-6 μερες!Αλλα λογικα...δεν θα της λέγαν οτι θα βγει σε 2 μηνες αν ''έπαιζε'' κάτι άσχημο.

Εκαναν και εγκεφαλογραφημα (για το αιματωμα που ειχε) και ειναι ολα καλα! Μια χαρα το εγκεφαλογράφημα και το αιμάτωμα εξαφανίστηκε!!! Wink

Ο γιγαντας ειναι μια χαρουλα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandra
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: ΛΕΒΕΝΤΟΓΕΝΝΑ ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 6:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

της πήρανε σήμερα τα αυγουλακια της και πάει για εμβρυομεταφορά την δευτέρα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την alexandra στις Παρ Ιούν 01, 2007 6:53 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alexandra
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 6:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χοριακή 4,7 της είπαν να κάνει επανάληψη την τρίτη και αναμένουμε την μέτρηση εκείνης της ημέρας.
alexandra
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 6:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

της πήραν ένα αυγουλάκι και το καταψύξανε για χρήση στον επόμενο κύκλο.
Anna
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 15 Δεκ 2006
Τόπος: Κέρκυρα + Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 02, 2007 1:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: τα νέα μας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνώμη για την καθυστέρηση - εδώ τα δικά μας νέα:
(αντίγραφο απο την ενότητα 'εξωσωματική μετά τα 40')
------------------------------------------------------

Το ιστορικό της 1ης μου εξωσωματικής:

Νοέμβριος 2006: κάνω μια διαγνωστική απόξεση. Ο γυναικολόγος θέλει να αποκλείσει καρκίνο του ενδομητρίου λόγω μιας μικρής αιμοραγίας στα ενδιάμεσα του κύκλου τον περασμένο Αυγουστο. Το αποτέλεσμα αρνητικό για κακοήθεια. Πιθανότερη αιτία της ανεξήγητης αιμοραγίας: υπερβολικό στρες.

Αρχές Δεκεμβρίου: Ορμονολογικές εξετάσεις - πρώτο σοκ.
FSH 23, LH 9.5, E2 35, PRG 0.92, PRL 26, TSH 1.35
Πρέπει να γίνει η σαλπιγγογραφία και μαστογραφία πριν ξεκινήσουμε. Η σαλπιγγογραφία έγινε τέλη Δεκεμβρίου και όπως είχα γράψει τότε έδειξε την πλήρη απουσία υδροσαλπίγγων που είχαν διαγνωσθεί στην Αγγλία χρόνια πριν με λαπαροσκόπηση!!! Διαβατότητα ΟΚ. Φαίνεται πως στην Αγγλία μου έδωσαν τα αποτελεματα μιας άλλης..... No comment. Περιμένουμε για ορμονολογικές εξετάσεις την 3η μέρα της περιόδου.

Αρχές Ιανουαρίου: Ορμονολογικές εξετάσεις πάλι.
FSH 4,65 LH 10,02 E2 421,28 PRL 18,29, TSH 2
Κάτι δεν πάει καλά. Στο κολπικό υπερηχογράφημα βλέπουμε μεγάλη κύστη στην δεξιά ωοθήκη. Αν δεν φύγει δεν μπορούμε να προχωρλησουμε σε IVF. Μου δίνουν αντισυλληπτικά, Trigynera. Τα παίρνω αλλά αποτέλεσμα ουδέν. Η κύστη απτόητη.

Στις 2/2 γίνεται παρακέντηση της κύστης στην Αθήνα στο κεντρο με το οποίο συνεργάζεται ο γυναικολόγος μου. Ελπίζουν να μην ξαναβγεί. Μου ζητούν να κάνω ορμονολογικές εξετάσεις την 2η μέρα απο την επερχόμενη περίοδο και υπερηχογράφημα. Το υπερηχογράφημα είναι εντάξει - η κύστη έχει φύγει, οι εξετάσεις όμως, κατά την γνώμη μου, δεν είναι καλές:
FSH 25,85 LH 5,19 E2 51, 14 PRG 0,72
Παρόλα αυτά με ξεκινούν με το βραχύ πρωτόκολο με Altermon και Orgalutran αργότερα. Αρχίζω τις ενέσεις Altermon, 450 iU κάθε μέρα τις 4 πρώτες μέρες.
Την 4η μέρα του κύκλου έχουμε LH 4,94 και Ε2 127,35.
Την 6η μέρα του κύκλου έχουμε LH 2,53 και E2 254,11 και ωοθηλάκια όχι άξια λόγου εκτός απο ένα. Αυξάνεται η δόση του Altermon σε 487,50 για δύο μέρες και ταυτόχρονα αρχίζω το Orgalutran.
Μετά απο δύο μέρες έχουμε LH 1,0 E2 186 PRG 0,6 και δύο άξια λόγου ωοθηλάκια (16mm δεξιά και 7mm αριστερά και μερικές καταβολές). Πάχος ενδομητρίου 7,3mm. Κατεβάζουν την δόση του Αλτερμόν στις 450iU, συνεχίζω το Orgalutran. Την επόμενη μέρα, πάλι εξετάσεις: LH 1,3 E2 259 RPG 0,6 και PRL 14,2. Πάχος ενδομητρίου 7,5mm και ωοθηλάκια (20x16mm δεξιά και 10x6mm αριστερά και τρείς καταβολές). Αποφασίζουν για ωοληψία μετά απο δύο μέρες και έτσι κάνω την Pregnyl τα μεσάνυχτα. Διάρκεια πρωτοκόλου 10 μέρες.

Προσπαθώ να μιλήσω με τον Διευθυντή του κέντρου αλλά είναι αδύνατο. Μιλάω με έναν απο τους βοηθούς. Θέλω να ξέρω αν με αυτά τα δεδομένα είναι σκόπιμο να προχωρήσουμε. Μου λέει πως πρέπει να προχωρήσω έστω και με ένα ωοθηλάκιο. Γίνεται η ωοληψία. Παίρνουν τρία ωάρια και γονιμοποιείται το ένα με ICSI. Γίνεται και η εμβρυομεταφορά. Μετά από 14 μέρες χοριακή αρνητική. Τζίφος.

Τον Διευθυντή κατάφερα να τον δω 10 λεπτά πριν απο την εμβρυομεταφορά. Με λίγα λόγια μου είπε να μην έχω πολλές ελπίδες γιατί με τέτοια τιμή της FSH και λόγω ηλικίας (αμάν πιά, αισθάνομαι 95) δεν πρόκειται να πετύχει. Η μόνη λύση είναι με δανεικά ωάρια μου λέει, αλλά εκείνος δεν ξέρει καμία δότρια. Πρέπει να ψάξω εγώ. Αυτά, όσον αφορά ψυχολογική αντιμετώπιση. Το υπόλοιπο προσωπικό εξαιρετικό - το καλό να λέγεται.

Οταν ενημέρωσα το κέντρο για την αποτυχία μου είπαν πως όταν είμαστε έτοιμοι μπορούμε να ξαναδοκιμάσουμε - μετά απο 3-4 μήνες.

Φυσικά μετά απο όλα αυτά, ζητήσαμε και μία δεύτερη γνώμη, πάλι στην Αθήνα. Εδώ μας είπαν να ξεχάσουμε τα δικά μου ωάρια και οτι μόνο με δανεικά να έχουμε ελπίδες (η αναμονή για δότρια είναι γύρω στους 3 μήνες είπαν - Οι 3 μήνες πέρασαν και ακόμα περιμένουμε). Επίσης είπαν να ξανακάνω τις ορμονολογικές εξετάσεις για να δούμε αν η ρημάδα η FSH εξακολουθεί τα σκαμπανεβάσματα. Οσον αφορά γιατι η Ε2 δεν ανέβηκε με τις ενέσεις απορούν. Είμαι κακή ανταποκρίτρια.

Περιμένω τις συμβουλές σας. Είχε καμιά σας παρόμοια εμπειρία;

Πολλά φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ANNA BO
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 01 Μάρ 2007
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 02, 2007 7:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ¨ LoveLetter

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 08¨00.

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Kisses

Επιστροφή στην κορυφή
bratz
Βιολί
Βιολί

Τόπος: Το μεγάλο λιμάνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 04, 2007 12:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η Gina είδε 3 σάκκους σήμερα!

και η vienna χτύπησε 167 μονάδες χοριακής!

η Ειρήνη και το μωρό, μια χαρά!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RiNa
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 04, 2007 1:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΦΙΑ

λοιπόν....

Ο Γιαννάκης ΜΑΣ είναι μια χαρούλα!! Σημερινό βάρος 1350!!!
Κοιλίτσα: επιτέλους μετά από μέρες ξεπρίστηκε αρκετά!!
γαλατάκι: το δέχεται μια χαρά και το κάναμε πλήρες και από 4 ώρες το κάναμε κάθε 3 ώρες!!
εξετάσεις : καλές
όψη : κάθε μέρα και πιό όμορφος!!

ψυχολογική κατάσταση (δική μου) : πολύ καλή!!
εξετάσεις δικές μου : τα ίδια χάλια
ραντεβού με τον γιατρό : Σήμερα!!

Επιστροφή στην κορυφή
Γατουλα
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Τόπος: Ανατολικα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 04, 2007 9:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευτυχως δε παω για πολυτεκνη! 2 σακουλακια τελικα , ντουκου ντουκου οι καρδουλες γυρω στους 120 παλμους. αυτο που ειναι μικροτερο εχει μεγαλυτερο εμβρυο! ειμαι 6w6d ενω αυτα ειναι 7w1d και 7w2d. το τριτο σακουλακι ειναι πολυ μικρο, αδειο, θα απορροφηθει με το χρονο. ανεβαινει και η προγεστερονη αλλα θα ριχνω προληπτικα και preluton depo. σε 3 βδομαδες παλι.
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 7:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα - καλημέρα σε ολους σας!!! Very Happy
Τα νέα μου Rolling Eyes το απόγευμα περιμένω τις απαντήσεις (ορμονικές) , κύκλο 27 μέρες!!!, μετά το 2ο μήνα αγωγής του γιατρού μου,
αλλά.... Sad μάλλον δε θα είναι καλές...τώρα 2-3 μέρες φουντώνω Confused μπορεί να είναι τα Evil or Very Mad Evil or Very Mad εχω πολλά.
Εχει ο Θεός Very Happy.
Πολλά φιλάκια και σας νοιάζομαι πολύ
Wink

Επιστροφή στην κορυφή
RiNa
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 11:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΦΙΑ

για τον μικρούλη μας όπως τα ξέρετε!

εχθές πήγα στον γιατρό μου και συζητήσαμε πολύ. Την εγχείρηση την έκαναν τσάμπα!!!! τσακώθηκε με τους γιατρούς των πρόωρων αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να αποτρέψει την πρώτη φορά να γίνει η εγχείρηση. Την δεύτερη έκανε πίσω μήπως και είχε εκείνος άδικο! περί βιοψίας δεν τίθεται λόγος...απλά για να δικαιολογήσουν την μλκ τους το λένε!!!

τις εξετάσεις μου τις είδε... τον τσαντίζει που ακόμα δεν έχουμε ξεκαθαρίσει από την τοξιναιμία! ξανά εξετάσεις σε 3 μήνες! επίσης το σάκχαρο κτύπησε κόκκινο!!! αλλά εγώ έχω κληρονομικότητα και το παρακολουθώ ούτως ή άλλως!

Για παιδί μου είπε ότι θα βόλευε να μείνω τώρα έγκυος αλλά 1ον θέλει να καθαρίσει η τοξιναιμία και 2ον αν τα πάει καλά ο μικρός θα χρειαστεί φροντίδα και δεν θέλει να μπλέξει εγκυμοσύνη. Αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε κατα Δεκέμβρη μήνα. Για ένα χρόνο θα έχω καλό ωάριο αλλά όσο πιο γρήγορα τόσο το καλύτερο!! αυτά......

Επιστροφή στην κορυφή
virgo
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 22 Μάρ 2007
Τόπος: ΠEIΡAIAΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 11:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοφακι μου χαιρομαι πολυ που το μωρακι μας παει σουπερ...
Οσο για το γιατρο σου σοφα πραττει και σε συμβουλευει να περιμενεις μεχρι το Δεκεμβριο. Τα προωρακια μας θελουν παντα μια εξτρα φροντιδα και τους 3 πρωτους μηνες στο σπιτι θα κουραζεσαι (γλυκεια κουραση αλλα κουραση) Εχει ξενυχτια πολλα η υποθεση αφου θα πρεπει μεχρι να παρει καλο βαρος να τον ξυπνας καθε 3 ωρες για γαλα και θα θελει και καποια παρακολουθηση απο γιατρους (το λεγομενο follow up, το κανουν ολα τα προωρακια, δεν ειναι τιποτα) που σημαινει πηγαινε ελα, οποτε αστο το για λιγο. Επικεντρωσου στο Γιαννακη που δεν θα χορταινει αγκαλιτσες για καμποσους μηνες... Wink

Gina μου χαρηκα πολυ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
marilena
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 16 Φεβ 2007
Τόπος: ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 12:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα και απο μενα!
λοιπον δικα μου νεα!υπερηχος-υπεροχος...
ακουσαμε καρδουλα 122 χτυποι
ο γιατρος ειπε οτι επιασε καλα μου εκοψε χαπια και με εβγαλε απο την πληρη καραντινα!περασαμε στη μερικη τωρα!
μου εδωσε αιματολογικες και επειδη κατι γινετε με τις ομαδες αιματος μας(αβ-εγω και + ο συζηγος μου εδωσε μια αλλη εξεταση εμμεσος coombs νομιζω ονομαζεται και θα την παρακολουθουμε καθε μηνα
αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή
Angela
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 03 Ιαν 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 2:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΙΑΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΗΡΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ (ΜΑΖΙ ΜΟΥ) ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ DOWN ΣΑΣ.

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ 2 ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ

1) ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ, ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΦΗΡΗΜΕΝΗ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΒΑΓΟΝΙ....... ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΕΞΩ........ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ................ ΚΟΙΤΑΩ ΔΕΞΙΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ...............ΚΟΙΤΑΩ ΠΙΣΩ-ΜΠΡΟΣΤΑ-ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΔΕΞΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ ΣΤΟ ΒΑΓΟΝΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ.
ΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΩΟΝ??????????
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΓΟΝΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ....... ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΥΓΗ.
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ, ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΥΡΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ Ο ΜΗΧΑΝΟΔΗΓΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ?????????
ΜΕ ΥΦΟΣ 100 ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΩΝ ΕΓΩ, ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΒΑΓΟΝΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΤΙΚΑ & ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ, χαχαχαχαχα

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΓΙΟ??????????

ΚΑΙ 2)

ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΕΡΣΙ, ΖΕΕΕΕΕΣΤΗ.............., ΕΓΩ ΦΟΡΑΓΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΣΙΚ.
ΕΧΩ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ.
ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ......... ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ .... ΜΕ ΤΟ ... ΔΕΞΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΠΑΤΑΩ .............. ΠΑΤΩΜΑ
ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠ' ΕΞΩ Ή ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΑΓΟΝΙ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΜΟΥ (ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, ΤΟΝΙΖΩ).
ΓΥΡΝΑΩ ΠΙΣΩ ΚΟΙΤΑΩ ........... ΠΟΥΘΕΝΑ
ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ .............. ΠΟΥΘΕΝΑ
ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΔΕΞΙΑ .............. ΠΟΥΘΕΝΑ
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ.
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ (ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΡΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ.
ΤΩΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΝΕΥΡΙΚΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ.
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΤΑΝΩ ΑΓΙΟ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΕΡΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ, ΑΦΟΥ ΣΥΝΗΛΘΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ) ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΡΟΜΠΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΟΥ, ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ.
ΠΑΩ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΠΑΝΩ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ ΜΟΥ, ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΒΟΥΤΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΨΑΡΕΨΟΥΝ ........................... ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΩΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ.

ΡΕΖΙΛΙΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΘΑΛΑΜΟ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΕΛΑΓΑΝ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ...... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 6:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΛΟΙΠΟΝ LoveLetter

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ. ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ 14 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ 10 ΗΤΑΝ ΩΡΙΜΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΟΤΙ ΓΟΝΗΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 7 ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 6/6. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή
coral
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 05, 2007 10:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ... σας πω τα νεα μου....
θα θελα για ΠΟΛΛΟΥΣ λόγους να είναι καλά.... αλλά Embarassed ...

Το τεστ Παπ ήταν (-) !!!! και χαίρομαι...γιατί , τον 2/2007 ήταν (+) LG SIL σε IPV I Very Happy Δηλαδή? έκανε την παρουσία του και προσπέρασε!!!

Τώρα... Crying or Very sad οι ορμονικές είναι όπως τα έλεγα... Crying or Very sad ... το ένοιωθα... FSH = 29.1 πήγε απο 16.9
Το ήξερα Smile
Ενα θα σας πω : να είσαστε ήρεμες , αυτό μόνο φτάνει να φτιάξουν τα πάντα!!! Very Happy
Ξέρω τι φταίει .... δε ξέρω που θα με οδηγήσει.... Εχει ο Θεός !

Επιστροφή στην κορυφή
NATASA 2
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 28 Νοέ 2006

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 1:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ Η BE HAPPY THS ΕΒΑΛΑΝ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ
dora
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-ΧΑΪΔΑΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 2:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν άνεχα άλλο μακριά σας.

Τα μάτια μου τρεχουν δάκρυα, διαβάζοντας όλων σας τις ευχές.
Μεσα απο τα βάθη της καρδιάς μου σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ.

Τα μωρά μου τα πήρα την Δευτέρα.Απο 25/5 που γεννησα, εβλεπα μόνο το κοριτσάκι.Ο μικρός παρουσιάσε παροδική ταχύπνοια και μπήκε εντατική 3.
Στην ποροια εκανε ικτερο (όπως και η μικρή) και τελικά την Τετάρτη βγήκα μόνο με την μικρή.
Πάνω που μάθαμε τα ευχάριστα την Παρασκευή οτι ο μικρός πάει απλή εντατική, στον επανελεγχο ικτερου της Παρασκευής, μου κάνουν εισαγωγή και την μικρή.Μαυρο Παρασκευο ΣΚ. Ολη μέρα είμασταν πάνω κάτω στο Ιασώ.

Ομως τα πράγματα πήγαν καλά και την Δευτερα παραλάβαμε τρισευτυχισμένοι και τα 2 μωρά.

Η σκέψη μου όλες αυτές τις μέρες ήταν στην Vigro και στην Σοφία.
Οι εικόνες αυτές με τα διασωληνωμένα μωράκια και με γονεις μια να κλαίνε μια να χαμογελάνε συγκρατημένα, δεν θα φύγουν ποτε απο το μυαλό μου.Γι'αυτά θα σας γράψω μια άλλη φορα.

Τέλος καλό , και τα jim dorakia είναι πλέον σπίτι!
Είναι ήσυχα πολύ και ευτυχώς δεν είναι συγχρονισμένα.Πρώτα ξυπνάει το αντράκι μου, και μετά το κοριτσάκι μου.

Θα σας στείλω φώτο, το συντομότερο.Προς το παρόν προσπαθούμε να βρουμε ρυθμους μιας και τα γεύματα ''ακουμπάνε'' το ενα το άλλο μια και η διαδικασία μπορεί να πάρει και 2 ώρες!(κάθε 3 είναι τα γεύματα).

Συναντήθηκα και με την Καλλιρόη!
Απο το λίγο που τα είπαμε, την συμπάθησα πολύ.Να της ζήσει το αγοράκι της!

Το αντράκι μου άρχισε ήδη να νιαουρίζει, γι' αυτό σας αφήνω.
Θα μπώ το συντομότερο δυνατόν!

Σας φιλώ γλυκά και σας σκέφτομαι.
Και πάλι σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Ακόμη δεν το πιστευω οτι γεννήσα και οτι στο διπλανο δωμάτιο υπάρχουν 2 μωρά που είναι δικά μου!

Φιλιά πολλά
Dora
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: Αθήναααααααααα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 9:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον .... μετα την 6η μικρογονιμοποηση που εκανα με κατεψυγμενα τον Μαρτιο ..(αρνητικο αποτελεσμα ) ο γιατρος μου ειπε πως μπορουσα τον Απριλη στο καπακι να ξανακανω ....
θα το εκανα αν μετα το αρνητικο αποτελεσμα (την επομενη μερα για την ακριβεια) δεν παθαινα μια κριση αγχους (γιατι αραγε αγχωνομαι ) και δεν γεμιζα εξανθηματα ... αλλα μιας και εγιναν ετσι τα πραγματα και ο οργανισμος μου χτυπησε κοκκινο ειπα να κανω ενα διαλειμμα (απο τις καλυτερες αποφασεις που εχω παρει) ετσι τωρα ειμαι σε διαλειμμα ...
σκεφτομουν μηπως συνδυασω την επομενη προσπαθεια με την
καλοκαιρινη μου αδεια αλλα ο μλκ προισταμενος (εχουμε ξαναπει γι αυτον) μας ειπε πως μπορει να μην παρουμε αδεια φετος και ετσι δεν ρισκαρω να κανω ολη την προετοιμασια και μαζι με ολα τα αλλα να εχω και το αγχος για την αδεια ... οποτε η επομενη προσπαθεια μετα το καλοκαιρι με το καλο ....
αυτααααααααααααααα....

κατα τα αλλα ....παρα μα παρα μα παρα πολυ δουλεια
τωρα ειμαι σπιτακι γιατι γυρισα το ποδι μου και μετα επειδη
ουτε πρηστηκε ουτε μελανιασε δεν το προσεξα ιδιαιτερα και εχουν κακοποιηθει οι συνδεσμοι και οι μυς στον αστραγαλο
και συνεχεια μου φευγει απο την θεση του ....
που θα παει να ηξερα ....

τελος παντων ... αυτα ειναι τα νεα μου .... μην σας ζαλιζω αλλο

πολλα φιλια να προσεχετε ...

" Κάθε εμπόδιο, κάθε αρνητικο, μας φέρνει πιο κοντά στο ΌΝΕΙΡΟ..."

"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."
Επιστροφή στην κορυφή
Os-to-so
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 30 Νοέ 2006

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 9:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσάκια, ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, το γραφω από δω για να το δείτε ΟΛΕΣ!!!

Έχω εξαφανιστεί, αλλά έχω τρελλή δουλειά... μπαίνω σαν τον κλέφτη, κοιτάζω τα νέα και Λούης ξανά... που θα πάει θα περάσει, δεν θα περάσει;

Σας φιλώ όλες
Επιστροφή στην κορυφή
RiNa
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 9:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΦΙΑ

μαντέψτε!!!!

είχε βγει η βιοψία του μικρού και δεν μου το είχαν πει!!! ρώταγα αν ΄΄ηρθε και μου έλεγαν ΟΧΙ!!! εχθές πετυχένω την δικιά μου και μου λέει... όλα καλά με την βιοψία ε? και μένω με το στόμα ανοιχτό!!! από προχθές είχε βγει!!! πάω μετά για ενημέρωση ρωτάω ..."μήπως βγήκε η βιοψία??" και μου απαντάνε.... ΟΧΙ...ΑΡΓΟΥΝΕ ΟΙ ΒΙΟΨΙΕΣ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
RiNa
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 12:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΟΦΙΑ
βγηκαμε απο το μηχανημααααα!!! αναπνέουμε χωρίς να κουραζόμαστε!!! είμαστε Γίγαντάκια!!!!

θα αυξήσουμε και το γαλατάκι!!!

Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΝΟΥΜΑΚΙ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 28 Νοέ 2006

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 6:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΑ!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 9εκ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ! ΔΕ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.
ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ 2+ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΝΕΑ, ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΟΥΛΕΣ, ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!

Επιστροφή στην κορυφή
alma
Φλογέρα
Φλογέρα

Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 9:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν κάναμε και τον δεύτερο υπέρηχο, το νινί μας είναι μια χαρούλα!!! Είδαμε την καρδούλα του που παλλότανε ντουκου ντουκου… όπως και στον προηγούμενο υπέρηχο!!! Έτοιμο για σχολείο μας είπε ότι είναι χι χι χι!!!

Δυστυχώς δεν την ακούσαμε γιατί η γιατρός μας θεωρεί ότι δεν είναι καλό τόσο νωρίς (7η εβδομάδα) να μου κάνει Doppler και μας ζήτησε να κάνουμε λίγο υπομονή ακόμη… φουι φουι φουι δεν πειράζει αφού είναι για καλό του νινιου μας χαλάλι!! Αυτό μας ενδιαφέρει.

Μου είπε να επαναλάβω κάποιες εξετάσεις πχ γενική αίματος, τοξόπλασμα, γενική ούρων κτλ. και μου άλλαξε λίγο τη δοσολογία των φαρμάκων.

Επίσης μου συνέστησε να προσέξω για 2 βδομάδουλες ακόμη… οκ κανένα φαγητούλι επιτρέπεται να κάνω είπε αλλά μέχρι εκεί… να μην οδηγήσω και να μην έχω πολλές δραστηριότητες.

Ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει τι μου συμβαίνει…φουι φουι πλάκα έχω.. η γιατρός μου λέει μόλις ακούσεις το ουα ουα θα χαλαρώσεις….για πιο πριν δεν σε βλέπω…
Χι χι χι

Φιλάκια
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 03 Ιαν 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 8:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ 1.150γρμ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.

ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ 1.200γρ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ, χιχιχιχι ΚΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ.
ΑΠΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ "ΕΙΚΟΝΑ" ΜΟΥ ΩΣ ΕΓΚΥΟΣ (είμαι και μια Θεά πως να το κάνουμε)

ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 5/7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ DOPPLER (ακούς Νανίνα) ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.
ΑΑΧΧΧΧΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ, ΑΧΧΧΧ

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ 4.000€ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΚΑΝΑ 5.000 ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 10:06 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stellina...αρνητικό Crying or Very sad

Επιστροφή στην κορυφή
ANNA BO
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 10:11 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Kisses

ΧΤΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 7/6 ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ 4 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ. ΤΩΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ. ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΡΑΓΚΟΚΟΤΑ ΠΟΥ ΚΛΩΣΑΕΙ... ΑΛΛΑ Μ΄ΑΡΕΣΕΙ Laughing

ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ 18/6. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Kisses

Επιστροφή στην κορυφή
RiNa
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 11:18 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το καλο Αννα μου....με το καλο να ριζωσει το μπεμπεκακι! Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Γατουλα
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Τόπος: Ανατολικα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 11:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωπα τωπα στον μπαμπα!!!!

δε μπορουσα να βρω τη στιγμη, μια εδω μια εκει, μαγειρευε

σε καποια φαση του λεω θελω να μιλησουμε......

τον εφερα στο δωματιο, του ειπα οτι δεν εβλεπα για αντρα και ηθελα να γινω μανα
υιοθεσια με ρωταει?
το σκεφτηκα και αυτο
εξωσωματικη?
ναι
και τι θα πουν οι αλλοι
προβοσκιδα κατω
και θα γινεις παπους σε 7 μηνες
προβοσκιδα να μη με κοιταει
να σου παρω πιεση?
οχι τι θα πει η γειτονια?
χεσμ......τους εχω
και αμα παθω κατι? δε θα παθεις
του λεω το καταλαβες σε 7
ναι , του δειχνω 2, διδυμα?
προβοσκιδα

πιεση? καλα ειμαι
φιλακι?
1
θελω τρια τωρα
4

τι θα πει η γειτονια, και αμα ακουσω κανεναν θα τον σκοτωσω

........

πηγε μεσα και κοιταζω το φαι εγω τωρα!!!!!!!!!!
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 6:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!
ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ 13 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ: 42.5!!!!
ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩΩΩΩΩΩΩ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 94, 95, 96  Επόμενη
Σελίδα 15 από 96

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης