Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ: Προσπάθειες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 94, 95, 96  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
KATIA
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΞΑΝΑ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 13, 2009 2:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΗ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ 3 ΠΙΣΩ...
ΕΥΤΥΧΩΣ...
ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΕΙΚΟΝΑ!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ..! ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!
ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ, ΕΠΕΣΕ 3.5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 31!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΛΙΟΝΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΖΑΒΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥ... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ...( ΕΓΚΟ ΜΑΜΑ ΚΟΥΚΟΥΜΠΑΓΙΑ)
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....
ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ...'ΦΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ...'
ΣΗΜΕΡΑ ΦΥΣΑΕΙ ΠΟΛΥ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ;;
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΓΙΟΥΠΙ! ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 13, 2009 6:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΟΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΤΑΦΤΑΣΑΝ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ

ΔΗΛ............

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΠΑΜ!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ
2100 ΤΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 1650

Η ΜΑΜΑ ΤΡΙΣΕΥΤΙΣΙΣΜΕΝΗ

ΠΗΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΓΕΝΗΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΣΝΙΦΦΦΦΦΦ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΕΜΕ

ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ\\
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΧΑΝΟΥΜΑΚΙ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 28 Νοέ 2006
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 13, 2009 7:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ. ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2716ΓΡΑΜ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΑΜΕ NST ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ Η΄ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΝΤΑΣ ΝΗΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ NST ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ.

ΟΠΟΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9:30-10 ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
demykou
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 14 Οκτ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 14, 2009 12:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πρόλαβα να σας γράψω τα νέα μου απο προχθές.Πήγα τη Δευτέρα στην αιματολόγο όπου έκανα πάλι τις εξετάσεις τις καθιερωμένες και το καλό είναι οτι ο σίδηρος ανέβηκε απο τις 5/1 έως τις 12/1 απο 30 σε 33,6.Τις ενέσεις μου τις άφησε πάλι 2 την ημέρα και δεν κάναμε αύξηση.Το αιματάκι συνεχίζει ακόμα βέβαια πολύ λίγο αλλά κάθε μέρα.Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει και δεν σταματάει τελείως.Απο τη μια λέω μήπως φταίνε οι ενέσεις ηπαρίνης και αο την άλλη μήπως φταίει τα utrogestan που βάζω ακόμα όπως μου έχει πει ο γυναικολόγος μου.Οπως και να χει τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό μου και θα δούμε στον υπέρυχο αν έχει φύγει τελείως το αιμάτωμα πάλι και θα του πω και γι'αυτό.
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Τόπος: la isla bonita

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 14, 2009 5:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ!!!!!!!

Ola Ola

3050 Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ...ΒΕΒΑΙΩΣ-ΒΕΒΑΙΩΣ!!!!

ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

επιτέλους ζω το δικό μου παραμύθι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΜΑΡΙΛΙΤΑ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 14, 2009 9:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!
ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΝΤΑΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 21 ΓΕΝΑΡΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΝΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: Αθήναααααααααα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 14, 2009 9:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μουτρακια μου καλησπερα ...τι κανετε ?

εμεις ειμαστε πολυ καλα (Δοξα το Θεο) ....
σημερα ειχαμε παλι υπερηχο και τα μπουζουκακια μου με εκαναν
πολυ περηφανη ....(κουκουβαααααααα)

τα 2 μεγαλα ειναι παρα κατι στα 2 κιλακια και η μικρη η μπουμπου με ακουσε και πηρε σε 1 εβδομαδα 250γρ.
αρα φτασαμε τα 1500.... (ειναι πολυ καλα παιδακια τα ζουζουνακια μου...παντα με ακουνε ).

ο τραχηλος επισης πολυ καλος ...απο την πολυ ξαπλα αντι να κονταινει ...μακραινει ....απο 14mm πηγε παλι στα 20mm ...
οποτε εχουμε ακομη περιθωριο να αφησουμε τα μπουζουκακια
να παρουν κανα γραμμαριο ....
ωστοσο μας εδωσε ηδη ημερομηνια και ετσι η μεγαλη μερα
εκτος απροοπτου ειναι σε 10 μερες ...

ταραταταμ στις 24-1-2009
ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....

εγω χεσμεντεν σκεφτομενη την γεννα αλλα ελπιζω να το ξεπερασω γρηγορα ....ουφ ουφ (εισπνοες - εκπνοες)

κατα τα αλλα μια χαζομαμα οσο δεν λεγεται πολυ ερωτευμενη
και περηφανη με τα παιδακια της ...(που να σκασουν και μυτη )

χαλαλι τους ολα ...και τα "προληπτικα" φαρμακα και η αναιμια,
και οι αλλεργιες φαρμακων ,και ο εγκλεισμος στο σπιτι
και οι εμετοι εδω και 8 μηνες .....αλλα τοσα να περναγα για χατηρι τους .....γερα να ειναι τα μπουζουκακια μου και τι στον κοσμο ....

αυτα ζουζουνες μου ...ευχομαι σε ολες τα καλυτερα ....

" Κάθε εμπόδιο, κάθε αρνητικο, μας φέρνει πιο κοντά στο ΌΝΕΙΡΟ..."

"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 15, 2009 8:19 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες είχαμε το ραντεβού μας κ ο μπέμπης μας έφτασε τα 3.300 από 2.900 που ήταν πριν 2 βδομάδες. Παρά την ινσουλίνη, ο γιατρός θεωρεί ότι το μωρό δεν έχει επηρεαστεί καθόλου κ όλα φαίνονται πολύ καλά. Έτσι μου είπε να περιμένουμε γύρω στις 10 μέρες να μπω στην 38η βδομαδα. Θα γεννήσω δηλαδή 26 ή 28 Γενάρη κ θα το αποφασίσουμε ακριβώς την άλλη βδομάδα που έχω ξανά ραντεβού! Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΕΛΛΗ
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 15, 2009 11:02 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρονια πολλα και καλή χρονια! Χαθηκα παλι αλλα αισιοδοξω οτι σε λίγες μέρες που θα βάλω σταθερο θα τα λεμε πιο συχνα.

Τα νεα μας τώρα, κλίσαμε τον 6ο μήνα και καναμε εμβολιακια λιγο πονεσαμε δυο τσιμπιματακια και ενα απο το στομα ( απο το στομα είναι αυτό που σας είπα της γαστρεντεριτιδας η 2η δοση).

Μπορω να σας πω οτι εκτιμισα τον γιατρο αφου μας εκανε τα εμβολιακια και μας ειπε οτι αφου το δελφινακι μας αναπτισετε κανονικα, να ξαναερθουμε στον 9ο μήνα!

Ειμαστε τωρα 8,350 κιλ. και 67 ποντους και εχουμε λιγο μεγαλο κεφαλακι γιατι οπως ειπε και ο γιατρος εχουμε πολυ μιαλο! Αρχισαμε ριζόκρεμα και τα φρουτακια μας ενα ενα και απο αυριο θα αρχισουμε και τα λαχανικα, και φυσικα το βυζακι βυζακι! Αρχισα και να αποθυκευω για να του δεινω και μπιμπερο να συνιθιζει.
Οσα για μας τους γονοις παει το εχουμε χασει γιναμε χαζογονοις το δελφινακι είναι η ζωουλα μας μας λιωνει καθημερινα με τα καινουρια του επιτευματα, υχους παιχνιδια αγγαλιτες χαδακια! Και το επαιζα και ανετη τρομαρα μου!
Αυτα για τωρα σας φιλουμε γλυκα!
Τζένη
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 20 Μάρ 2007
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 15, 2009 11:59 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μαστεκι εμείς να σας πω τα νέα μας! πήγαμε στο γιατρό χθες για το εμβολιάκι μας! όλα πολύ καλά μας τα βρήκε η μπέμπα 72 εκατοστά και 8900 στα κιλάκι αμας! από σήμερα ξεκινάμε χορτόσουπα!!!!! για να δούμε! δόντια ακόμη τίποτα παρά τη φαγούρα και τη γκρίνια! επίσης μου είπε να τη βάζω να κάθεται αλλά αυτή όλο πέφτει μπροστά προσπαθεί να φάει τα πόδια της! σιγά σιγά όμως!!!!!! πολλά φιλιά!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
k-kalp
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 29 Μάϊ 2007
Τόπος: πάνω μεριά...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 15, 2009 6:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To Μαρινάκι μας σήμερα σαραντίζει Very Happy αλλά μάνα και γιος έχουνε ιωσούλα άρα δεν πάνε εκκλησία.. Sad
Περαστικά σας γρήγορα Μαρινάκι μου!!

Επιστροφή στην κορυφή
Nanouka
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2009 9:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα κι απο μενα

τα νεα μας! Πηγαμε χτες το βραδυ για υπερηχο. Δοξα το θεο όλα καλά! Και τα 2 παιδακια μας ειναι καλα! Μας χαιρετουσαν και τα 2! Ήταν η πιο όμορφη εικόνα της ζωης μου!!!!!

Το τριτο σακκουλακι είναι ακομα εκεί αλλα δεν φαινεται κατι μεσα (ευτυχως!) Laughing

Θα πάμε την επομενη παρασκευη για να τα μετρηση ο γιατρος και να μου παρουν αιμα για την εξεταση για τον μογγολισμο και στισ 11 Φεβρουαριου θα κανουμε την πρωτη μας αυχενικη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μαρινα77
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Μάρ 2007
Τόπος: Λακωνία...νοτιοανατολικά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2009 12:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έκτακτο ανακοινωθέν απο την Ντόκτωρ-Μύγα μας ή αλλιώς Bratz!
Είδαν το φασολάκι τους και άκουσαν καρδούλα!
Καλή συνέχεια κοριτσάκι!!
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Τόπος: Ανατολικα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2009 3:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ενημερωσω και εγω ετσι λιγο τα νεα μας.

Η μικρη ανοιγει αρκετα καλα το στομα της πλεον. Βεβαια παντα υπαρχει ο φοβος μετα τον αγωνα να κανει ενα γκλιου και να τα χασουμε ολα..... Πηρε λιγο βαρος, πηρε και 2 ποντακια και ξεκολλησε γιατι ηταν στασιμη για 3 μηνες.

Ο μικρος, αντιθετως, φαγανας, μαμ σε ολα. Εχουμε πληρη μαμα(κα)κιαση! Εφαρμοζουμε εδω και 2 μερος το περιφημο βιβλιο. Μονο που συνεπεσε με μια αλλεργικη δερματιτιδα (δε καταλαβαμε δυστυχως τι μας πειραξε) με χρηση atarax οποτε τα αποτελεσματα θα τα δουμε απο σημερα που δε θα το ξαναπαρουμε. Σημερα καναμε και τον υπερηχο για το μπαλακι που μας λειπει. Υπαρχει ψηλααα στο βουβωνα και ειναι μικρο. Μπορει να ειναι και αχρηστο. Πρεπει να μας δει παιδοουρολογος πλεον για να κρινει αυτος να πρπει να εγχειριστει τωρα η αργοτερα και αν μπορουμε να το κατεβασουμε η πρπει να το πεταξουμε Crying or Very sad Crying or Very sad

Οποτε οποιο κοριτσακι εχει σχετικη εμπειρια με καποιο παιδοουρολογο στο Παιδων, αν μπορει ας μου στειλει στοιχεια με πμ Rolling Eyes
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 18 Αύγ 2007
Τόπος: Δίπλα στη θάλασσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 16, 2009 3:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με χαρα σας ανακοινώνω ότι ο μικρος μας, μετα απο 2 βραδια που ξενυχτησαμε και οι τρεις απο τη γκρίνια του, σήμερα εμφάνιστηκε και... το τρίτο μας δοντάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Laughing Laughing

Κατα τ'αλλα ειναι φοβερός πολυλογάς... λέει... λέει... αλλά μόνο αυτός καταλαβαίνει τα κινέζικα του Shocked Cool Laughing

ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΟΡΕΞΗ, ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΣΩ (ΛΑΧΑΝΙΚΑ, ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ, ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ) ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ! ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!

Στις 21/1 εχουμε ραντεβού με τον παιδίατρο για να μάθουμε τα κοιλάκια μας, το μπόι μας, να δούμε πως πάει η υδροκοίλη μας (ελαφράς μορφής ευτυχώς) και να κάνουμε τα εμβολιάκια μας!

Σας φιλώ γλυκα!!!

Kisses
Liza
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 17, 2009 7:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΕΑ ΑΠΟ ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ
2690 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥ

ΓΕΡΟ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 19 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 18, 2009 7:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπήκα και εγώ μια στα γρήγορα να σας πω τα νεάκια μας (η ιστορία πιο αναλυτικά, αργότερα), αν και η ψυχολογία δεν είναι και στα καλύτερά της.

Μπήκαμε εσπευσμένα Τετάρτη πρωί για καισαρική, διότι η μικρή μας είχε μειωμένες κινήσεις και ο γιατρός το φοβήθηκε πάρα πολύ. Τελικά όμως αποφασίσαμε για φυσιολογικό τοκετό (με επισκληρίδιο βεβαίως βεβαίως) μετά από πίεση δική μου και της μαίας μου.
Ο τοκετός διήρκεσε όλες όλες τρεις ώρες, ήταν δε τόσο σύντομος που δεν πρόλαβε να με ξεγεννήσει ο γιατρός μου αλλά η γυναίκα του (τελικά είχαμε δεν είχαμε με αντικαταστάτη γεννήσαμε). Αφού όταν με είδε μου είπε ότι ελπίζει το προλάβει να ξεγεννήσει το επόμενο παιδί μου, αν και το βλέπει στο αυτοκίνητο να γεννιέται.
Η κοράκλα μας μια κούκλα, γεννήθηκε 3050 και 51 πόντους και βέβαια μαμάκ και μπαμπάς πανευτυχείς.
Την είχα από την πρώτη στιγμή μαζί μου στο δωμάτιο, την θήλαζα συνέχεια και όλα καλά.

Όμως...

Τελικά αποδεικνύεται ότι υπάρχουν και γυναίκες που έχουν μόνο πρωτόγαλα και όχι γάλα.

Σημερα 6η ημέρα από τον τοκετό και γάλα δεν έχει κατέβει.
Όλοι τραβάν τα μαλλιά τους, από την μαία μέχρι τη σύμβουλο θηλασμού. Πλέον η μικρή αρνείται κατηγορηματικά το στήθος της μαμάς της διότι δεν έχει να της προσφέρει τίποτα και ξεκινήσαμε ξένο γάλα. Δεν το λέω συμπλήρωμα γιατί δεν είναι, αποτελεί το σύνολο της διατροφής της. Εγώ για να μην χάσω την επαφή δουλεύω το θήλαστρο (άχαρο πράγμα) μήπως και κάνουμε κάτι αλλά ... τίποτα.
Τρώω τις σούπες μου, τα τσάγια μου, τις μαγιές μου αλλά ... πάλι τίποτα.
Και βέβαια με έχει πιάσει απελπισία.
Ειδικά όταν βλέπω ότι η μικρή δεν πιάνει πλέον, μέσα σε μια μέρα, σχεδόν καθόλου το στήθος με τσακίζει...

Φαντάζεστε λοιπόν την ψυχολογία μου.
Όχι ότι νιώθω ανεπαρκής μάνα, σε καμιά περίπτωση, αλλά με τσακίζει...

Ηθικό δίδαγμα

Μην το παίζουμε έξυπνες ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε όλα, υπάρχουν και πράγματα που δεν γίνονται...

Η λοιπή ιστορία του τοκετού με καλύτερη ψυχολογία.
Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες...

Επιστροφή στην κορυφή
Γατουλα
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 19, 2009 10:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΑΜ

Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 19, 2009 10:47 am Θέμα δημοσίευσης:

--------------------------------------------------------------------------------

Κοριτσακια μου γλυκα,

Σας ευχαριστουμε κι εγω,κι ο αντρουλης μου και τα μελομακαρονακια μας για τις ζεστες ευχουλες σας.Σας γραφω τα νεα μας στα γρηγορα και υποσχομαι οταν βρω χρονο,να σας γραψω αναλυτικα.Τα μελομακαρονακια μας ειναι ακομα στην μοναδα αυξημενης φροντιδας στο Παιδων.Περασαν την πρωτη τους μερα στην μοναδα εντατικης του "μητερα",με υποστηριξη οξυγονου και την επομενη μερα τα μετεφεραν στην Μ.Α.Φ. στο Παιδων γιατι η μοναδα στο μητερα ηταν υπερπληρης με πολυ πιο σοβαρα περιστατικα απο τα δικα μας.Απο την ημερα που πηγαν στο Παιδων μπηκαν στην θερμοκοιτιδα χωρις υποστηριξη οξυγονου,προχθες ξεκινησαν να ταιζουν τον μεγαλο μας,ο οποιος χθες εκανε 3 απνοιες,οι οποιες οφειλονται σε ενδονοσοκομειακη λοιμωξη.Η αληθεια ειναι οτι χθες περασαμε την πιο δυσκολη μας μερα απο την ημερα που γεννηθηκαν,με πολυ αγχος,στεναχωρια,κλαμμα.Μας ειπαν οτι αν παραστει αναγκη θα τον μεταφερουν στην ΜΕΝΝ,για επιπλεον υποστηριξη.Απο χθες τον εχουν με οξυγονο,σταματησαν να τον ταιζουν πανω που ξεκινησε να παιρνει βαρος.Μας ειπαν οτι αντιδρα θετικα στην αγωγη που του δινουν,και οτι δεν χρειαζεται προς το παρον να ανησυχουμε.Ο μικρουλης μας ειναι καλα,χωρις υποστηριξη οξυγονου,και περιμενουν να φτασει τα 1600 γρμ (γεννηθηκε 1640 αλλα εχασε βαρος-τωρα ειναι 1560) για να ξεκινησουν να τον ταιζουν.

Σας φιλω
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 14 Οκτ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 19, 2009 12:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και απο μένα.Σήμερα πήγαμε στο γιατρό για τον υπέρυχο.Τα βρήκε όλα καλά με το μωρό και το μόνο που είδε ήταν οτι το αιμάτωμα δεν είε φύγει ακόμα όλο.Υπάρχει αρκετό ακόμα το οποίο θα φεύγει σιγά-σιγά.Οπότε θα έχω για πολύ καιρό ακόμα αίμα.Μου είπε οτι δεν χρειάζεται να είμαι ξάπλα.Αυτό για να φύγει θέλει περπάτημα.Το επόμενο ραντεβού στις 2/1.
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 30 Νοέ 2006

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 19, 2009 1:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα κι από μένα...
Την Παρασκευή πήγα στον γιατρό και για άλλη μια φορά τα νέα ήταν δυσάρεστα... όλα τα τρελά και τα σπάνια σε μενα εμφανίζονται...

Λοιπόν, πέρα από το άγχος που έχουμε για την άμνοιο στις 2/2 (άσχημη αυχενική διαφάνεια...) προστέθηκε και άλλο ένα!

Έχει δημιουργηθεί μια ταινία 3χιλ ...φανταστείτε μια ίνα να χωρίζει κάθετα τον σάκο...
Σύμφωνα με το γιατρό μου δεν πρέπει να μας ανησυχει... (λέμε τώρα). Δεν φεύγει από μόνη της απλά όπως μεγαλώνει το μωρό το σπρώχνει στην άκρη!
Μετά από πιέσεις μου και εκβιασμούς ότι θα ψάξω στον ίντερνετ μου είπε ότι στην ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ περίπτωση αλλα΄τόνισε ότι δεν του έχει συμβεί ποτέ να προκληθεί ακρωτηριασμός στο παιδί!

Ζω γενικώς μέσα στην τρέλα! μια φυσιολογική εγκυμοσύνη ζήτησα και κοντεύω να γράψω βιβλίο γυναικολογίας!

Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?????
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 16 Μάρ 2007
Τόπος: AΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 19, 2009 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣ...Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ....ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΕΙ!!!

ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ..ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΜΠΕΙ...ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΡΚΕΤΟ!!

ΕΙΝΑΙ 2900,ΥΓΡΟ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΔΟΞΑΖΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Τόπος: la isla bonita

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 20, 2009 4:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΑΝΙΤΟΥ ΜΑΣ ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ 3400!!!!!

ΤΙ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

να μας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτέλους ζω το δικό μου παραμύθι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Γατουλα
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 20, 2009 9:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα νεα μας για την κρυψορχια του Βασιλη

Λοιπον απο την επισκεψη μας στο Αγ Σοφια με τον παιδοχειρουργο, να πω πρωτα οτι σε εμπνεει σα γιατρος, προσεγγισημος και με χιουμορ. Δυστυχως ακοσα το σεναριο που περιμενα να ακουσω. Τον ψηλαφισε, θεωρει οτι ειναι πολυ μικρος, πιθανοτατα αυτο που επιασε δεν ειναι καν ο ορχης αλλα τα υπολοιπα στοιχεια που τον αποτελουν , επιδεδημιδα, καπως ετσι το ειπε, και κατα 99 % αν υπαρχει δεν ειναι βιωσιμος. Αυριο θα παρω για να κλεισω ραντεβου το οποιο μπορει να αργησει αρκετα, ισως και μετα το καλοκαιρι. Θεωρει οτι η εγχειρηση μεχρι τα 2 το πολυ ειναι ΟΚ. Θα το κυνηγαω μηπως πετυχω καμια αναβολη και με χωσει νωριτερα. Απο αυτο που θα δει, θα προχωρησει η στο κατεβασμα η στην αφαιρεση.Τον ρωτησα και για την πλαστικη ποτε πρπει να γινει και μου ειπε οτι η αμερικανικη τακτικη ειναι απο τα 4 και ολο προσθετεις επιθεματα, η γνωμη του ειναι γυρω στα 12, μια και καλη, ανωδυνη και ακινδυνη επεμβαση. Περισσοτερα δε ρωτησα γιατι δεν ημουνα και παρα πολυ ευτυχης με αυτα που ακουσα Crying or Very sad
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 24 Σεπ 2007
Τόπος: Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 8:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα. Την Παρασκευή θα πάω στο γυναικολόγο για διάφορες εξετάσεις...Του περιέγραψα την τελευταία "περίοδο" κι αφού συμφώνησε ότι σίγουρα δεν ήταν περίοδος, καταλήξαμε στο να με δει μήπως και υπάρχει κάποια κύστη. Επίσης θα ελέγξουμε και το ενδεχόμενο για κάποια κολπίτιδα ίσως ή κάτι άλλο... (συνδυασμός υγρών και ξηρότητα). Άντε να δούμε

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BlimBlom
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 03 Οκτ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 10:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσάκια μου καλημέρα!
Μόλις γύρισα από τον γιατρό και τελικά ορίστηκε μέρα αυγουλοσυγκομιδής η Παρασκευή!!!!!!!!
Ουφ, τελειώνουν τα βασανάκια μου με τις ενέσεις!
Επιτέλους ήρθε και η σειρά μου.
Kisses

Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΝΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: Αθήναααααααααα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 11:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μουτρακια μου καλησπερα ....
τι κανετε ?

εμεις σημερα ειχαμε γιατρους (ολους τους ειδα) απο τις 7 το πρωι στο δρομο ....τι να κανουμε ?

χθες καναμε την κορτιζονη (εντελως προληπτικα για την εβδομαδα που βρισκομαστε ) ...οποτε σημερα πηγα για καμπυλη
ζαχαρου να δουμε αν εκτοξευτηκε οπως φοβοταν ο γιατρος ...
οταν εκανα την ενεση ειχα 97 και σημερα το πρωι ειχα νηστικη
60 (πολυ χαμηλο για εγκυμονουσα) κα μετα το φαι 83 (στα ορια)... αναποδος ανθρωπος βρε παιδι μου .....
μετριεμαι καθε 3 ωρες και το ανωτερο που εχει παει ειναι 97 ....
το βραδυ κανοντας την ινσουλινη μου πεφτει χαμηλα
και ψιλοζαλιζομαι οποτε το ριχνω στις πορτοκαλαδες ...2 μερες ειναι θα περασουν ...ουφ ....

η ενδοκρινολογος ευχαριστημενη γενικα ...εχασα και 1 κιλακι
σε 10 μερες (ειπαμε αναποδος ανθρωπος ) ....οτι παθαινουν ολες οι υπολοιπες στην εγκυμοσυνη ...εγω το αναποδο ....

συμπερασμα ? τιποτα τελικα δεν ειναι στανταρ....

ποιος αλλος με ειδε ?

ααααα οι γυναικολογοι ....

οπως παντα (Δοξα το Θεο) ολα καλα ....
τα μπουζουκακια δεν μπορεσε να τα μετρησει και να τα ζυγισει
γιατι ηταν σε πολυ περιεργες θεσεις ...προσπαθησε να δει
την μικρη που μας ενδιαφερει (και αυτη με μεγαλη δυσκολια ...)
την εβγαλε 1600 γρ.
μου ειπε ομως πως αυτη η μετρηση ....δεν ειναι τοσο εγκυρη ....
εκεινος ευχαριστημενος γενικα ...και 1500 γρ μου λεει να γεννηθει μια χαρα ειναι ...θα μπει στην μοναδα αυξημενης φροντιδας μονο για κιλα οποτε μικρο το κακο ....
(αυτο το ειπε και η νεογνολογος-παιδιατρος που θα μας αναλαβει ---Σοφουλινι σε χιλιοευχαριστω )
οποτε προσπαθω και εγω η μανα να μην στενοχωριεμαι
αν και μια στενοχωρια την εχω .....

αυτααααααααααα

επιβεβαιωσαμε την γεννα για το Σαββατο και ακομη προσπαθω να το
συνειδητοποιησω .....απιστευτο μου φαινεται πως εγω θα αποκτησω παιδακια ....(Παναγιτσα μου και Αγια μου Ειρηνη
σας ευχαριστω που βαλατε το χερι σας και μας βοηθατε ...
μεγαλη η Χαρ Σας...)

ακομα βεβαια δεν το εχω χωνεψει πως ειμαι 2 μερες πριν γεννησω ....
ολα μου φαινονται τοσο ξενα ...σαν να το ζω για καποια αλλη
και οχι για μενα....
φανταζομαι πως ειναι φυσιολογικο αυτο που νοιωθω ....

ωστοσο ανυπομονω να δω και τα μπουζουκακια μου ...τοσο καιρο μιλαω σε μια κοιλια ....
τωρα θελω να δω αυτα τα υπεροχα ,τα πιο ομορφα , εξυπνα, τσακπινικα, γλυκυτατα μουτρακια που κρυβονται μεσα της
(ναι ναι ειμαι μια μανα κουκουβαγια και εγω ,,,οπως ολες φανταζομαι Laughing )

αυτα κοριτσακια μου ...αχ σας ζαλισα

σας ευχομαι ολες να ζησετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη χωρις
προβληματα και συντομα να αποκτησετε τα δικα σας μπουζουκακια υγιεστατα .....
ευχομαι σε ολες τα καλυτερα
πολλα φιλια .....

αααα το κινητο μου το Σαββατο θα το εχει ο Ν. ενοχλειστε
τον ...δεν παθαινει τιποτα χιχιχι .....
φιλουρεεεεεεες

" Κάθε εμπόδιο, κάθε αρνητικο, μας φέρνει πιο κοντά στο ΌΝΕΙΡΟ..."

"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΝΟΥΜΑΚΙ
Πιάνο
Πιάνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 22, 2009 6:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ! ΧΤΕΣ, ΠΡΩΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΠΑΛΙ, ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΑΓΟΥΡΑ.

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2690 ΚΑΙ 48π (ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΟΡΕΣ ΜΟΝΤΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!) ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΜΕΤΡΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 2400, ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ;;;; ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΤΕ, ΜΩΡΑ ΟΜΩΣ;;;;; Ε ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ! ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΤΟΥ ΟΡΟΦΟΥ ΣΗΚΩΣΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΑΝ ΠΙΠΙΛΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ; ΕΓΩ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΣΥΧΝΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΜΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΧΡΗΣΗ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΓΕΛΑΓΕ Κ ΒΑΡΑΓΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΙΝΑΓΕ Κ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΚΕΙΝΗ! ΚΑΤΑ Τ΄ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΙΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ "ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ;" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΠΝΟΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
ΜΑΡΙΛΙΤΑ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 22, 2009 7:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!
ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΓΕΡΣΗ!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...
Επιστροφή στην κορυφή
ANNA BO
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 01 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 22, 2009 9:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!

ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΧΕΣΜΕΝΤΕΝ.......ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΡΟΛΟΥΤΟΝ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΑΙΜΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ, ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Crying or Very sad ( ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΓΡΑΨΕΙ ΑΠΟ ΜΑΝΑ....) ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΤΕΙ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΣΤΑ ΑΛΛΑΓΜΑΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΦΑΣΟΛΙΟΥ!!!!!!!! ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΔΑΜΕ ΕΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΕ. (ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!)

ΤΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 9/2 ΚΑΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΤΙΣ 14/2.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 23, 2009 10:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες είχαμε το τελευταίο μας ραντεβού για υπέρηχο κ nst. Ο μπέμπης μας έφτασε ήδη τα 3650 Rolling Eyes κ όλα φαίνονται πολύ καλα, ντόπλερ, πλακούντας, κινήσεις κλπ. Ακόμα δεν έχει πάρει θέση κ κουνιέται από δω κ από κει! Αλλά αυτό δεν μας πολυενδιαφέρει αφού κλείσαμε το ραντεβού για καισαρική την Τετάρτη 28 Ιανουαρίου! Ακόμα δεν αγχώθηκα απλά ανυπομονώ!
Καλή λευτεριά στην Αννα που γεννάει το Σάββατο κ στην Πόλα που έπεται κ σε όλα τα κορίτσια γρήγορα με ένα μωράκι στην αγκαλιά!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 94, 95, 96  Επόμενη
Σελίδα 78 από 96

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης