Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
Τα κορίτσια του Ιανουαρίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Maroulita
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 15 Ιούν 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 25, 2011 4:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

newbie G
Πολύ καλή παραγωγή!!!!Με το καλό να τα μαζέψετε όλα τα αυγουλάκια!!! Καλή επιτυχία κ να μην έχεις καθόλου άγχος. Όλα θα πάνε καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Χαμογελω
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 12 Απρ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 25, 2011 4:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο newbie G!τι τελειος αριθμος!εχουμε μια μερα διαφορα στην ωοληψια!καλα μας αποτελεσματα!

Κοριτσια με ολο αυτο το αγχος και την τρελα ξεχασα οτι αυριο ειναι και τα γενεθλια μου!τι καλα να γινει μια καινουργια αρχη και στην δικη μου ζωη οπως ειχε γινει και στης μανουλας μου!
Επιστροφή στην κορυφή
newbie G
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 30 Αύγ 2010
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 25, 2011 5:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαρουλίτα, το ότι είναι πολλά, δεν σημαίνει ότι όλα θα είναι καλά. Κάποια θα'ναι τζούφια (δεν μπορεί) και κάποια ίσως δεν γονιμοποιηθούν ή δεν προχωρήσουν. Δεν ονειροβατώ τελείως (εντάξει ίσως μόνο λίγο) Rolling Eyes Πάντως τον γιατρό τον είδα ευχαριστημένο. Η μεγάλη αγωνία θα είναι μετά. Πώς θα περάσουν οι μέρες μέχρι τη χοριακή;

Χαμογελω, χρόνια πολλά και καλά σου εύχομαι. Σύντομα να γιορτάσεις και παιδικά γενέθλια.
Επιστροφή στην κορυφή
νινα
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 12:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

newbie G ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust
Επιστροφή στην κορυφή
Μαργαρίτα
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 09 Δεκ 2010
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 9:17 am    Θέμα δημοσίευσης: Τα Κορίτσια του Ιανουαρίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια, καλημέρα.

Πήγα πάλι για υπέρηχο. Τελικά είναι 1 ωοθυλάκιο, 14,5 χιλιοστά. Σήμερα είναι 10η μέρα του κύκλου και το πάχος ενδομητρίου 6,5. Μου φάνηκε λίγο σε σχέση με άλλες φορές που έκανα εξωσωματική με φάρμακα, αλλά δεν είπα τίποτα γιατί δεν ξέρω αν θα φτάσω στην ωοληψία. Θα ξαναπάω την Παρασκευή. Έχω αρχίσει να έχω αγωνία. Αν κάποια από σας έχει εμπειρία από φυσικό κύκλο, ας μου γράψει.

Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Μαργαρίτα
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 9:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Τα κορίτσια του Ιανουαρίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω, χρόνια πολλά, να τα εκατοστίσεις! Εύχομαι τα σημερινά σου γενέθλια να σου μείνουν για πάντα αξέχαστα και του χρόνου να τα γιορτάσεις έχοντας στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Να θυμάσαι ότι πρέπει να έχεις θετική ενέργεια όλες αυτές τις μέρες μέχρι το τέστ κυήσεως και όλα θα πάνε καλά.

Μαργαρίτα
Επιστροφή στην κορυφή
Μαργαρίτα
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 9:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Τα κορίτσια του Ιανουαρίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Newbie G καλή επιτυχία. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και σε εννέα μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!
Επιστροφή στην κορυφή
val
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 05 Απρ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 10:07 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω
χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα. Μακάρι όλανα σου ρθουν όπως τα θέλεις!

ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
νινα
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 10:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαμογελψ χρονια πολλα και ευτυχισμενα!μαργαριτα ολα θα πανε καλα!!!

val που βρισκεις ολα αυτα τα ωραια και τα βαζεις τελεια εγω δεν εχω ιδεα!!μπραβο πολυ ωραια πολυ μου αρεσουν! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
just me
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 04 Ιούν 2009
Τόπος: Kυπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 10:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω...σου ευχομαι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ....και συντομα να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου....Αυτη η προσπαθεια μακαρι να ναι η τυχερη σου....Καλη επιτυχια μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου!!!
Hliana
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 16 Νοέ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 11:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very Happy Very Happy Very Happy τώρα είδα ότι οι κοπέλες του Ιανουαρίου είστε εδώ!! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!! Μια τεράστια χοριακή σε όλες εύχομαι! Βάλτε και μένα στη λίστα της μπεμπεδόσκονης!! Περιμένουμε! Την άλλη Πέμπτη θα πάμε για χοριακή!!
Επιστροφή στην κορυφή
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 15 Ιούν 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 12:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαργαριτα αψογο το παχος και η διαμετρος ωοθηλακιου για 10η μερα..γιατι εχεις αγωνια;;;

ολα πανε καλα ..λογικα σε 2 μερες θα ανεβει στα 18 xil οποτε ετοιμασου για pregnyl!!!
Wink
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 23 Φεβ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 1:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω

Από όσα επιθυμείς.....παραπάνω καλά να λάβεις!

newbie G
Πολύ καλή αυγουλοπαραγωγή!!! Μπράβο κοριτσάκι!!

Μαργαρίτα
Σου εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία!

Hliana
Με το καλό να μας ανακοινώσεις μια τεράστια χοριακή!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία γιατί ήταν πολλά τα νέα που έχασα!

Σε ευχαριστώ για αυτό το θαύμα Παναγίτσα μου...
Επιστροφή στην κορυφή
elena7
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 19 Ιαν 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 1:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελώ χρόνια πολλά και από μένα και του χρόνου να γιορτάσεις μαζί με το μπεμπουλίνι σου!

Newbie G καλή επιτυχία! όλα θα πάνε τέλεια

Εμένα μόλις με πήρε τηλ η εμβρυολόγος να μου πει ότι τα 3 έμβρυα) πάνε καλά και η εμβρυομεταφορά θα γίνει την Παρασκευή. Πάντως πέρυσι μετά την ωοληψία είχα πάει την 4η μέρα (7 ήταν τα έμβρυα) και τώρα την 5η. Μου είπε ότι τα 2 πάνε άριστα και το ένα αρκετά καλά. Αχ τι να πω ευχομαι να είναι όντως άριστα όπως τα λέει.
Επιστροφή στην κορυφή
elena7
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 1:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαργαρίτα & Hliana
Σας εύχομαι καλή επιτυχία!

Cats
Επιστροφή στην κορυφή
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 2:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elena7
Με το καλό να λάβεις τα μωράκια σου!

Επιστροφή στην κορυφή
elena7
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 2:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ax snoupi μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ και συ με το καλό σε 3.5(αν υπολόγισα σωστά) μηνάκια να υποδεχθείς το μπεμπουλίνι σου!
Επιστροφή στην κορυφή
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 2:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elena7
Σε ευχαριστώ πολύ!

Επιστροφή στην κορυφή
Μαργαρίτα
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 3:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Τα κορίτσια του Ιανουαρίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

karkinaki έγραψε:
μαργαριτα αψογο το παχος και η διαμετρος ωοθηλακιου για 10η μερα..γιατι εχεις αγωνια;;;

ολα πανε καλα ..λογικα σε 2 μερες θα ανεβει στα 18 xil οποτε ετοιμασου για pregnyl!!!
Wink

Karkinaki, Εlena, Hliana,, σας ευχαριστώ πολύ και σας εύχομαι το όνειρο να γίνει γρήγορα πραγματικότητα για όλες μας. Snoupi, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο!
Επιστροφή στην κορυφή
Χαμογελω
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 5:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλε τι ωραια εκλπηξη ηταν αυτη?τοσες πολλες και ωραιες ευχες!σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!

Σημερα εγινε η ωοληψια και επιβεβαιωθηκαν οι φοβοι μου μηπως ειναι αδεια τα ωοθυλακια...βρεθηκε μονο ενα!ελπιζω και το τυχερο.Εγω ηθελα τουλαχιστον τρια μπας και κανω διδυμα σαν την μαμα μου και την θεια μου!Ειπα στον γιατρο μου τουλαχιστον ειναι καλο?καλο μου ειπε..ο θεος οτι πει απο εκει και περα!ο αντρας μου δεν χρειαστηκε να κανει βιοψια γιατι βρεθηκαν σπερματοζωαρια (οχι εκκατομυρια αλλα τουλαχιστον καλα).Μεσα στην χαρα ηταν!του ειπα φοβηθηκες μην σου κοψουν τα πολυτιμα ε??? Laughing
Απο πονο δεν εχω καταλαβει τιποτα!

elena7 τι τελεια νεα!συγχαρητηρια!
Επιστροφή στην κορυφή
Χαμογελω
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 5:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

newbie G σου ευχομαι οτι καλυτερο αυριο!σιγουρα θα ειναι καλυτερο απο το δικο μου!μην εχεις αγχος δεν ειναι τιποτα το φοβερο!περιμενουμε νεα σου...

Ξεχασα να σας πω οτι τελικα η οιστραδιολη μαλλον παιζει ρολο για το αν θα ειναι αδεια η γεματα τα ωοθυλακια!εμενα ο γιατρος οταν τον ειχα ρωτησει αν μας δειχνει αν ειναι κυστικα μου ειχε πει δεν ειναι ετσι ακριβως,δεν ειναι απαραιτητο..κατι τετοιο τελος παντων...τωρα ειμαι σιγουρη οτι το εκανε για να μην με αγχωσει ο καλος μου!αυτο που ειπε τωρα ηταν οτι περιμενε να εχω οιστραδιολη την 7η μερα πανω απο 2000 και την 12η πανω απο 4000 ενω εγω 12η ειχα 6οο+!καμια σχεση δηλαδη αλλα δεν πειραζει αφου δεν πηραμε μηδενικο! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
maybe#2
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 02 Δεκ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 7:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαμογελω..πως πηγε η ωοληψια σου;;;Εισαι ενταξει;Αν καταλαβα τελικα βρηκαν 1 αυγο;;Μονο 1 θες,ελπιζω να ειναι το τυχερο σου!
Newbie..καλη επιτυχια αυριο!!
Yes!Τα καταφερα κι εγω να φτασω στην ωοληψια χθες,τελικα πηραν 3-τα αλλα 2 ηταν μαλλον μικρα-και γονιμοποιηθηκαν τα 2.Επισης τα 2 παγωτινια που ειχαμε,αποψυχθηκαν σημερα και επιβιωσαν και τα δυο!!Αυτη τη στιγμη εχω 4,οτι καλυτερο δηλαδη για ενα ωριμο κοριτσακι σαν εμενα.Βεβαια,ελπιζουμε να προχωρησουν καλα και να μην εχουμε εκπληξεις,την Παρασκευη παω για μεταφορα.Εχω αρχισει ηδη και κανω πως ''εχω την μεσουλα μου'' για να προετοιμασω τη μπεμπεκα μου για την ακινησια μου στο κρεβατι-κι ο θεος βοηθος!
Εlena 7..καλη επιτυχια και συ στη μεταφορα!Ποιο αλλο κοριτσι ολοκληρωνει κυκλο;
Επιστροφή στην κορυφή
maybe#2
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 7:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(κανει καμια σας προσπαθεια στο Γεννεσις ΑθηνωνWink
Επιστροφή στην κορυφή
Χαμογελω
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 7:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

maybe#2 με το καλο κοριτσακι μου να γινουν ολα οπως επιθυμεις!

Βρε κοριτσια σημερα ξεκιναω utrogestan κολπικα.καλα εγω τα ειδα μικρα σαν χαπια και θα τα επαιρνα απο το στομα!χαχαχαχαχα σκεφτομαι τον Ζ. αν του ελεγα οτι τα πινω με αρκετο νερακι!! Laughing

Ξανασοβαρευω!λοιπον εχουμε και λεμε...καλε αυτα πως θα μπουν μεσα αφου ειναι τοσο μικρα?ολο εξω θα βγει!Με το χερι μπαινει? Laughing Laughing Χριστε μου ρωταω και εχω σκασει στα γελια με αυτα που γραφω αλλα τι να κανω ρε κοριτσια....συγχωρεστεμε αν σας σοκαρω αλλα πρεπει να μαθω πως να το βαζω!
Επιστροφή στην κορυφή
newbie G
Κιθάρα
Κιθάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 7:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω έγραψε:

Βρε κοριτσια σημερα ξεκιναω utrogestan κολπικα.καλα εγω τα ειδα μικρα σαν χαπια και θα τα επαιρνα απο το στομα!χαχαχαχαχα σκεφτομαι τον Ζ. αν του ελεγα οτι τα πινω με αρκετο νερακι!! Laughing

Ξανασοβαρευω!λοιπον εχουμε και λεμε...καλε αυτα πως θα μπουν μεσα αφου ειναι τοσο μικρα?ολο εξω θα βγει!Με το χερι μπαινει? Laughing Laughing Χριστε μου ρωταω και εχω σκασει στα γελια με αυτα που γραφω αλλα τι να κανω ρε κοριτσια....συγχωρεστεμε αν σας σοκαρω αλλα πρεπει να μαθω πως να το βαζω!

Μην ανησυχείς, κάποιοι γυναικολόγοι τα δίνουν ως χάπια. κι έτσι κι αλλιώς μέσα είσαι! Απλά ως κολπικά υπόθετα δρουν καλύτερα και δεν πειράζουν και το στομάχι.

θα τα βάλεις όσο πιο βαθειά μπορείς, χρησιμοποιώντας το μεσαίο δάχτυλο (το καλό!!!) Laughing Laughing Laughing καλύτερα να τα βάζεις μετά την ούρηση το πρωί και το βράδυ τελευταίο πράγμα πριν κοιμηθείς. Βάλε και σερβιετάκι γιατί θα γίνεις χάλια. Μπλιαχ, τα έπαιρνα και στη σπερματέγχυση, πάντως κάνουν δουλειά. Wink

maybe#2 έγραψε:

Yes!Τα καταφερα κι εγω να φτασω στην ωοληψια χθες,τελικα πηραν 3-τα αλλα 2 ηταν μαλλον μικρα-και γονιμοποιηθηκαν τα 2.Επισης τα 2 παγωτινια που ειχαμε,αποψυχθηκαν σημερα και επιβιωσαν και τα δυο!!Αυτη τη στιγμη εχω 4,οτι καλυτερο δηλαδη για ενα ωριμο κοριτσακι σαν εμενα.Βεβαια,ελπιζουμε να προχωρησουν καλα και να μην εχουμε εκπληξεις,την Παρασκευη παω για μεταφορα.Εχω αρχισει ηδη και κανω πως ''εχω την μεσουλα μου'' για να προετοιμασω τη μπεμπεκα μου για την ακινησια μου στο κρεβατι-κι ο θεος βοηθος!

Μια χαρά σε βρίσκω! Όλα καλά θα πάνε, να σκέφτεσαι θετικά και να μην κουράζεσαι. Περιμένουμε νεότερα.
Επιστροφή στην κορυφή
maybe#2
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 8:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω Newbie μου,καλη ωοληψια ναχεις.
Σχετικα με τα utrogestan...αυτη τη φορα μου εδωσαν vasclor,που ειναι μια αλοιφη ενδοκολπικη 2 φορες ημερησιως,κι ειναι πολυυυυ καλυτερα απο τα ουτρο που παιρνεις απειρα ημερησιως,αν θελετε ρωτηστε τον γιατρο σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Χαμογελω
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 8:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ, ευχαριστω newbie G!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
newbie G
Κιθάρα
Κιθάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 8:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

maybe#2 έγραψε:
Σχετικα με τα utrogestan...αυτη τη φορα μου εδωσαν vasclor,που ειναι μια αλοιφη ενδοκολπικη 2 φορες ημερησιως,κι ειναι πολυυυυ καλυτερα απο τα ουτρο που παιρνεις απειρα ημερησιως,αν θελετε ρωτηστε τον γιατρο σας.

Στη σπερματέγχυση μόνο 2 έπαιρνα, 1 πρωί - 1 βράδυ. Και τώρα ένα κουτί μόνο που έγραψαν. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Hliana
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 8:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαμογελω τα utrogestan τα ίδια χαπάκια τα παίρνεις είτε κολπικά είτε από το στόμα! Για μένα κολπικά μου έχουν δώσει ένα ειδικό applicator με έμβολο για να τα βάζω. Είναι μόνο για τα utrogestan. Μπορείς να πας να το ζητήσεις από το φαρμακείο! Έχει 2 μέσα και τα ξεπλένεις κάθε φορά! Ίσως έτσι να αποφεύγονται τυχόν μολύνσεις ή και να βοηθά να μπαίνουν πιο βαθιά άμεσα!
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Hliana
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 8:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

newbie G έγραψε:
maybe#2 έγραψε:

Στη σπερματέγχυση μόνο 2 έπαιρνα, 1 πρωί - 1 βράδυ. Και τώρα ένα κουτί μόνο που έγραψαν. Confused

εγώ έχω τρελαθεί να τα παίρνω! 2 το πρωί -2 το μεσημέρι και 2 το βράδυ!! Προκαλούν και υπνηλία και δυσκοιλιότητα! Rolling Eyes Rolling Eyes Πότε από το στόμα τα παίρνω πότε κολπικά για να μην βαριέμαι Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 7 από 12

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης