Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
Προσευχές και τάματα για τεκνοποίηση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Υπογονιμότητα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
νακι
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 23 Απρ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 25, 2009 9:29 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερω και γω ρε Λια μου ναι για το μηλο μου ειπαν οτι πρεπει να κανεις νηστεια και το λαδι αλλα οταν τη ρωτησα για τη ζωνη μου ειπε οτι τη φορανε οταν βρισκεσαι σε εγκυμοσυνη ξερω τι να πω αυτα μου ειπε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
bou-bou!
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 28 Νοέ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 28, 2009 8:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμένα το ίδιο μου έιχαν πει. Οτι τη ζώνη την φοράνε όσες έιναι έγκυες. Οπότε πήρα μόνο το μήλο και λαδάκι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Ιούλ 2009
Τόπος: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 9:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσια Οτι μα Οτι και να γινεται μην χανεται την πιστη σας! Ειναι φορες που Ολες μας απελπιζομαστε και τα χανουμε , ομως ο Θεος ειναι μεγαλος!!! Η Παναγια να ξερεται παντα ας βοηθαει αρκει να μην την ξεχναμε ουτε κι εμεις!!
karapinat
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 22 Οκτ 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 25, 2011 2:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω κορίτσια πιστεύω πάρα πολύ στην Παναγία.
Όταν προσεύχομαι , προσεύχομαι στην Χάρη της.
Το 2010 πήγα για πρώτη φορά στην Χάρη της στη Τήνο. Συγκλονίστηκα! Από τότε έταξα να πηγαίνω κάθε χρόνο στην Τήνο και να προσκυνώ. Φέτος ο άντρας μου όλο εμπόδια μου έβαζε κάθε φορά που του έλεγα να πάω και τελικά ξυπνάω ένα πρωί, παίρνω την πεθερά μου και πάμε μόνες μας. Ακόμα δεν έχω καταφέρει να μείνω έγκυος , και ομολογώ ότι δεν είμαι και πολύ της εκκλησίας. Απλά κάνω αυτά που νοιώθω. Νομίζω ότι το να πιστεύουμε σε κάποια ανώτερη δύναμη μας βοηθάει ψυχικά. Οι παπάδες είναι άσχετοι με τα προσωπικά πιστεύω του καθενός. Και γω δεν τους πάω. Τώρα αν θα έρθει και πότε η βοήθεια.....ας πούμε ότι και αυτό είναι θέλημα Θεού.
Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dolfin
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2008
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 28, 2011 11:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω πιστευω πως η Παναγια μου χαρισε τους δυο μου γιους και γιαυτο θα παρουν το ονομα της και θα τους βαφτισω σε εκκλησια της.ηθελα σε ενα μοναστηρι στον τοπο μου οπου παρακαλεσα και η καλογρια εκει μου ειπε θα ερθεις οχι με ενα αλλα με δυο παιδια.οπως κι εγινε.εκανα τα διδυμακια μου.αλλα τωρα απαγορευονται οι βαφτισεις σε μοναστηρια οποτε θα βρουμε μια εκκλησια.
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 04, 2011 3:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσια μου εχω παρα πολυ καιρο να σας γραψω εστω κ κατι αλλα θελω να σας δηιγηθω μια μικρουλα ιστορια που μου ετυχε!
Τον προηγουμενο μηνα παντρευτηκαμε με τον καλομου κ πηγαμε ταξιδι στη Ροδο!
Εκει ειναι η Παναγια η Τσαμπικα . εχει 2 εκκλησιες μια που φτανεις με το αμαξι κ αλλη μια που για να πας αναιβενεις 300 σκαλια! Ηθελα να παω οσο τιποτα στον κοσμο απο τη στιγμη που εμαθα γι αυτην!

Ωστοσο πριν το γαμο αλλα κ κατα τη διαρκεια του ταξιδιου επερνα dufaston να μην αδιαθετησω! Ολα καλα ! ουτε αιμα , ουτε τιποτα! μονο που ειχα πρηστει τοσο πολυ που στο γαμο το στηθος μου ασφυκτιουσε! δε με ενοιαζε βεβαια καθολου με τοση χαρα που ειχα!!!

ειμαστε λοιπον στη Ροδο κ παρκαρουμε το αμαξι για να αναιβουμε τα σκαλια να παμε να προσκηνησουμε τη χαρη της!
Μολις παω να βγω απο το αμαξι τι να δω!!! Το παντελονι μου ειχε γινει κοκκινο!!!! εγω που ποτε μα ποτε δεν λερωνομαι ουτε εχω πολυ αιμα!!!
Φρικαρα!!! λεω ουτε ο εξω απο δω να το εκανε για να μην αναιβω!!!! ευτυχως ειχα στοαμαξι κ αλλο παντελονι κ μωρομαντηλα!! εκει μεσα στο αμαξι αλλαξα , καθαριστηκα κ πηρα τηλ. το γιατρο μου!! μου ειπε φυσικα να σταματησω τα dufaston κ αφου ηρθε η περιοδος δεν μπορουμε πια να την σταμνατησουμε!!! του ειπα που βρισκομουν κ μου ειπε να αναιβω να προσκυνησω κ να μην ακουω που λενε οταν εχεις περιοδο δεν κανει να πας στην εκκλησια κ τετοια!!!

ΥΤο που ενοωσα την ωρα που ανιβεναμε ( με παρα πολλες στασεις βεβαια , κουραζομαι κ ευκολα εγω) δεν μπορω να σας το περιγραψω!! το ιδιο κ ο αντρας μου!!! μπροστα μας αναιβενε ενα αλλο ζευγαρι με μια κοπελιτσα που δεν ξερω γιατι πιστευα οτι ηταν εγκυος!! κ μου λεει ο αντρας μου αποκλειετε να ειναι εγκυος κ να αναιβενει τοσα σκαλια!
Οταν φτασαμε πια στην εκκλησια ενιωσα τοσο δεος!! ενιωσα πραγματικα οτι η Παναγια μας αξιωσε να αναιβουμε εκει!!! Ηταν μια τερασια εικονα με χιλιαδες ταματα γυρω κ ενα βιβλιο με ευχαριστιες κ ευχες κ φωτογραφιες μωρων που γεννηθηκαν με τη βοηθεια της!!

Ηθελα να δω το βιβλιο αλλα περιμενα να τελειωσει η κοπελα που ηταν μπροστα μας κατι που εγραφε!! οταν επιασα το βιβλιο να ειδα τις ευχαριστιες της κοπελας που τη βοηθησε η παναγια κ ηταν εγκυος!! συγκινηθηκα τοσο πολυ!!! ηταν εγκυος κ ομως αναιβηκε να την ευχαριστησει!!
Μου εδωσαν κ ζωνουλα κ τη φοραω κ με βοηθησε πολυ να ξανανιωσω οτι ναι δεν χαθηκε η πιστη μου!!!!

Κ θελω εδω να σας ξαναπω!!! (νομιζω οτι το εχω ξαναπει)
Μην περιμενετε να γινει κατι για να πιστεψετε!!! Πρωτα πιστεψε!! βαθεια κ αληθινα!!!!

Αυτα!! συγνωμη αν σας κουρασα !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
newbie G
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 30 Αύγ 2010
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 05, 2011 9:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει και η προσευχή προς τον Άγιο Ιούδα τον Θαδδαίο.

http://talantoblog.blogspot.com/2009/10/blog-post_24.html

"Αυτή η προσευχή λέγεται όταν συναντάμε προβλήματα ή όταν δεν φαίνεται να υπάρχει βοήθεια και έχουμε σχεδόν απελπιστεί.

Οι προσευχές του εννεαημέρου πρέπει να απαγγέλονται εξ (6) φορές την ημέρα, επί εννέα (9) συνεχείς ημέρες. Οι προσευχές εισακούγονται την εννάτη και πριν και ποτέ μέχρι τώρα δεν απέτυχαν. Θα λάβετε τη Χάρη που ζητάτε, όσο απραγματοποίητη κι αν φαίνεται."

Εμένα μου είχαν πει ότι πρέπει να τη διαβάζω 7 φορές τη μέρα κι όχι 6. Την διάβαζα στη δεύτερη εξωσωματική μετά την εμβρυομεταφορά.

Ήρθες και γέμισες τη ζωή μας φως!
Επιστροφή στην κορυφή
dolfin
Κιθάρα
Κιθάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 05, 2011 12:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελενα
κι εγω στο γαμο μου πηγα στη ροδο γαμηλιο ταξιδι.θελησα κι εγω να επισκεφτω το εκκλησακι εκει ψηλα αλλα φοβομουν τα τοσα σκαλια.τελικα με στασεις πολλες και με μια αναιτια φοβια οτι θα μεινω απο καρδια εκει πανω ανεβηκα.το ανεβασμα το εκανα παραλυμενη απο φοβο και μην παθω τιποτα αλλα και επειδη ειχα δειλιασει στην αρχη.οταν εφτασα και μπηκα μεσα τρελαθηκα.δεν ηξερα την ιστορια της Παναγιας Τσαμπικας και οταν ειδα τις τοσες φωτογραφιες μωρων νομιζα οτι ειναι αρρωστα μωρα που εγιναν καλα με την βοηθεια της Παναγιας.με επιασε τετοιο κλαμα.δεν εχω ξανακλαψει ετσι.διαβαζοντας το βιβλιο καταλαβα οτι ειναι μωρα που εγιναν με τη βοηθεια Της.μεγαλη η χαρη Της.τα γραφω και ανατριχιαζω.
να πω οτι τοτε δεν ηξερα για το προβλημα....στο βιβλιο εγραψα να μας εχει καλα και να μπορεσω να κανω παιδι οταν αποφασισουμε η κατι τετοι δεν θυμαμαι...κατι που εδειχνε οτι δεν καιγομαι κιολας...
εδω γελανε...βαθια μεσα μου ομως συγκλονιστηκα....ουτε μεχρι το βραδυ στο ξενοδοχειο δεν ειχα συνελθει.κλαμα...οταν μετα απο ενα χρονο εμαθα το προβλημα καταλαβα οτι η Παναγια με ειχε προειδοποιησει για το τι θα περνουσα για να κανω τα παιδια μου και μου εδειξε οτι ολα γινονται.
εκανα ταμα να ξαναπαω εκει πανω με τα παιδια μου και αν με αξιωσει ο Θεος θα παμε.

σορρυ για το σεντονι.το ιδιο ειχα παθει οταν πηγα νισυρο με τον αντρα μου αγορι τοτε.η Παναγια η σπηλιανη ειναι και αυτη θαυματουργη για το ιδιο θεμα κι εκει τοτε ειχα αισθανθει δεος κι ελεγα λες να χρειαστει να ερθω εδω να παρακαλεσω οταν αποφασισω να κανω παιδι;αυτα....
νινα
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2011 1:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αισθανομαι και εγω οτι θελω να γραψω για την παναγια την τσαμπικα στην ροδο.
δεν εχω παει αλλα μου δωσανε να φοραω την ζωνη της και ενα φυλακτο που το ειχα συνεχεια απανω μου,επισης μου φερανε ενας συναδελφος οταν πηγε στην ροδο το φυτιλι απο το καντηλι της παναγιας,δεν εφαγα τιποτα το βραδυ και το πρωι το εφαγα.

εκανα την προσπαθεια μου και τωρα εχω τα διδυμακια μου!

εκανα ταμα να παω με τα παιδια μου και θα παω αν με αξιωσει η χαρη της!το κοριτσακι μου επισης θα το βγαλω μαρια-δεσποινα!

ειχα επισης και την ζωνη απο την παναγια την ελεουσα στην κυπρο και φορουσα και τις δυο ζωνες μαζι,οταν παω κυπρο θα περασω απο την εκλησια να αναψω μια λαμπαδα.

ευχαριστω πολυ παναγια μου για τα θαυματα σου!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Despo81
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 31 Μάϊ 2011
Τόπος: ΚΥΠΡΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2011 1:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια εγώ έχω τάξει να βαφτίσω τα παιδιά μου στη Μονή της Παναγίας της Μαλεβής στην Πελοπόνησο... Ήταν η αγαπημένη της γιαγιάς που με μεγάλωσε και όσο ζούσε την επισκεπτόταν συχνά... Δεν μου έχει δώσει την ευχή μου ακόμα... αλλά συνεχίζω να ελπίζω και πιστεύω ότι τελικά θα βαφτίσω στην Μαλεβή...

Επιστροφή στην κορυφή
marlina
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 10 Οκτ 2010
Τόπος: Kipros

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 09, 2011 9:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα σε όλες. παντα ήμουνα κοντα στην εκκλησία και εκανα τα τυπικα, νηστείες, εξομολόγηση, θεια κοινωνια. Η βαθια η πιστη θεωρώ ότι ειναι κατι διαφορετικό. απο ττη στιγμη που εμαθα για το προβλημα γονιμοτητας που αντιμετωπιζε ο αντρας μου στραφηκα στον αγαπημενο μου πλεον Αγιο Ραφαήλ και τη συνοδεία του. Προσευχόμουν με πιστη και δεν ήταν λιγες οι φορεσ που τον ενιωσα κοντα μου, τοσο τον ιδι όσο και τη μικρή Αγία Ειρήνη. διάβαζα καθημερινα τα θαύματά τους και ειχα επικοινωνία με το μοναστήρι στην Γουμενίτσα. μεσα σε ένα μήνα, μετα από όνειρα που έβλεπα αποφασισα στα πολύ ξαφνικα να παω με τον αντρα μου στη Μυτηλήνη. εχω κανει πολλά ταξίδια αλλά αυτό οφείλω να ομολογήσω ηταν το καλύτερο. εκεί και ενώ σχεδόν κανείς δεν βλέπει την ηγούμενη Ευγενία, εγώ χωρίς να το κυνηγήσω με επιασε από το χέρι μια κοπέλα και με πήρε κοντά της. μου έδωσε ζώνη την οποία φορούσα για εννέα μήνες. μέσα σε 3 μήνες από τη μέρα που εντοπίσαμε το πρόβλημα και ενώ ο άντρας μου είχε αζωοσπερμία (καθόλου σπερματοζωάρια) ο Αγιος Ραφαήλ έκανε το θαύμα του. ! εκανα με επιτυχία εξωσωματική και όλη η πορεία ήταν ανώδυνη με αποτελεσμα να εχω τώρα τον μικρό μου Ραφαήλ. Για εμενα ο Αγιος Ραφήλ και η συνοδεία του είναι πραγματικά οικογένεια μου. οποιο προβλημα εχω τουσ επικαλούμαι και πάντα αυτοί παρεμβαίνουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 15, 2011 3:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!! Δυστηχως ηρθαν ετσι τα πραγματα στη ζωη μας που πιστευουμε κ περιμενουμε ανταλαγμα για υτο! η καθεμια μας το παιδακι που τοσο θελουμε να φανταστω!!! το θεμα ειναι να καταφερουμε να εχουμε πιστη χωρις ανταλαγματα!!! πραγματικη πιστη!! βαθεια!!! κ τοτε ειναι που γινεται το θαυμα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dolfin
Κιθάρα
Κιθάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 15, 2011 10:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποιος ειπε οτι πιστευουμε για ανταλλαγμα;προσευχομαστε για ενα θαυμα.και δεν πιστεψαμε τωρα με το προβλημα.οποιος δεν πιστευει δεν πιστευει και οταν αντιμετωπιζει προβλημα.
και αν καποιος ειναι απιστος και ευλογηθει με ενα θαυμα πιστευει αν νιωσει οτι ευλογηθηκε και δεν το αποδωσει στην τυχη.
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 17, 2011 3:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχεις δικιοdolfin! οποιος δεν πιστευει δεν πιστευει ετσι κ αλλιως!!!
apostolia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 07 Απρ 2012
Τόπος: gianitsa

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 1:31 am    Θέμα δημοσίευσης: thaumata Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EIMAI 29 ETON 3 XRONIA ARABONIASMENI APO ELUTHERI EIXA RI3EI MORO OTAN EIXA MMEINI HMOUN ELEUTHERI DEN ALLI EPILOGI ME KATANTISAN H DIKOI MOU TORA EIMAI 3 XRONIA ARABONIASMENI PROSPATHO NA KANO MORO KAI DEN MPORO PIGA SE GYNAIKOLOGO KAI MOU EIPE EINAI OLLA KALA PIRA THL STHN AGIA EIRINI XRISOBALANTO MOU STEILANE MILO APO3IROMENO KRATISA NISTEIA 3 MERES XORIS LADI AURIO TO PROI THA TO FAW FORESA KAI THN ZOI APO TO AGIOS OROS PARAGKILA APO THN AGIA EIRINI TERLIKIA NA MOU STEILOUN EIDA TA THAUMATIS KAI MOU HRTHE NA KLAPTSO MIA PIRA TA TERLIKIA KAI THN ETIXAN MESA 2 ENA ROZ KAI GALADIO KAI EMEINE EPITOPOU EGKIOS KAI EKANE DIDIMA
apostolia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 1:34 am    Θέμα δημοσίευσης: thaumata Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tha parei apo to agio oros th zoni ego kei thn pira efages milo apo3iromeno
apostolia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 1:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ego pira th zoni apo to agio oros nisteptsa mia bdomada oso thn forousa koinonisa ematha gia to milo paragkila kai aurio to proi tha fao ego to miso kai o antra smou to allo miso simera akousa gia terlikia morodisika kai paragkila
apostolia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 1:48 am    Θέμα δημοσίευσης: thaumata Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marina efage apo3iromrno milo ama nai meta poso kairo emeines egkios
Rose
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 20 Δεκ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 9:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

apostolia, σου ευχομαι γρηγορα ένα υγιές μωρακι!!!
1 icsi -
1 συνδυαστική icsi & ivf ++++
Επιστροφή στην κορυφή
ARCHONTISSA
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 04 Φεβ 2013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2013 4:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΜΠΙΚΑ..
ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..
ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ..20-22 ΧΡ.ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!
ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΩΝ..ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΖΑ!!ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΑΝΑΨΑ..
ΚΑΙ ΜΗΛΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΛΑΔΑΚΙ ΑΛΟΙΦΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ..
ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΙΟΡΤΗ ΑΓΙΟΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΠΙΔΑ
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 30 Νοέ 2012

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2013 11:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγώ είχα μικρόβια ισχυρά και μια ορμόνη ανεβασμένη στα ύψη..!!!
Δεν πέρασαν τα μικρόβια με αντιβίωση , ουτε η ορμόνη με φάρμακα... Τα κορίτσια εδώ η foteini , h maroulita , η εκκίνηση , η nibelougen , η tzianna , η girandola kai η χ1878/Maria , με βοήθησαν και τις ευχαριστώ με μυνήματα για το πως έπρεπε να κινηθώ...
ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΈΓΙΝΕ.........................
Δεν έχω τίποτα, είναι όλα καλα με εξομολόγηση , νηστεία και θεία κοινωνία..........................!!!!
Ούτε εγώ το πιστεύω ακόμα , αλλα σας το λέω για να σας βοηθήσω.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
ARCHONTISSA
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2013 12:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΠΙΔΑ !!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ...

Δεν έχω τίποτα, είναι όλα καλα με εξομολόγηση , νηστεία και θεία κοινωνία..........................!!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΠΙΔΑ
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2013 4:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι κοριτσάκι μου... Laughing
Και εγώ ακόμα προσπαθώ να το πιστέψω.....
Τα πάντα γίνονται..........................................!!!!
mari
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 04 Νοέ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2013 11:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειχα χασει την πιστη μου ,ειχα απογοητευτει,εκει που μιλουσα με μια φιλη μου εμεθα οτι εχει προβλημα κ αυτη,ειχε πολυ πιστη που μαζι της την ξαναβρηκα .περναει καιρος βλεπω ενα ονειρο ενα εκκλησακι μικρο στα αριστερα μου μια εικονα που δεν ειχε φτιαχνει απο ανθρωπινο χερι κ στα δεξια μου 3 καλογριες στ σειρα μπηκα μεσα κ αφησα δυο κουτια γλυκα...αυτο το ονειρο ειπα στη φιλη μυο..αρχισε να κλαιει κ να μου λεει δεν το πιστευω..ειχε παει σε αυτο το μοναστηρι κ οταν μπηκε μεσα στα αριστερα η εικονα κ δεξια 3 καλογριες στη σειρα αναψε κ για εμενα κερακι....

δεν εχω παει ποτε μου εκει μετα απο λιγους μηνες ημασταν εγκυες μαζι με εξωσωματικη οχι φυσιολογικα

τα δυο κουτια γλυκα ηταν τα δυο μωρα μου ειχα διδυμα εγω με τοσες επεμβασεις...

τα γλυκα δεν μπορεσα να τα παω αλλα θα τα παω!!!!!!!!!!
ευχομαι συντομα κ στο δικο σας θαυμααα φιλακιααααα

σε ευχαριστω θεε μου!!!!!!
επιτελους ηρθαν τα ζουζουνια μου!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΠΙΔΑ
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 15, 2013 9:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια mari μου!!! Laughing Laughing
Να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing
Πω πω.. αν πιστέψουμε όλες απο καρδιάς , τι μπορεί να γίνει...
Μη νομίζετε και εγώ κορίτσια δύσπιστη ήμουν σε αυτά, μέχρι που έγινε αυτό σε μένα.......
Και όχι πείτε μου μια λογική εξήγηση σε όλο αυτο.... Απλά δεν υπάρχει... Γιατί έτσι είναι τα θαυματάκια...
Τώρα πια πιστεύω χωρίς ενδοιασμό...!!! Laughing
ARCHONTISSA
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 16, 2013 9:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΧΧΧ..ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΜΑΡΙ !!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
mari
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 04 Νοέ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 17, 2013 10:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω κοριτσακια μου κ στα δικα σας Very Happy
εκει που ειστε ημουνα κ εκει που ειμαι θα ερθετεεεε
σας περιμενω

σε ευχαριστω θεε μου!!!!!!
επιτελους ηρθαν τα ζουζουνια μου!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Υπογονιμότητα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Σελίδα 8 από 8

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης