Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ: Σχετικά με εγκυμοσύνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
anneza
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 16 Μάρ 2007
Τόπος: AΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 17, 2010 10:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα και απο μενα!!

Γυρισαμε απο τον γιατρο μας,ολα μια χαρα με την μικρη μας.
Ειναι 2800 και αρκετα ζωηρη. Laughing
Το αγχος μας ηταν τα αμνιακα αλλα ευτυχως αυξηθηκαν και
και δεν εχουμε πλέον θεμα με αυτα. Wink

Δοξα το θεο ολα πανε πολυ καλα!!
Σε μια εβδομαδα ξανα υπερηχος.

σας φιλω γλυκα!! Kisses
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 21, 2010 7:00 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ταδικα μου νεα ολα καλα!καναμε και την β επιπεου και ολα μια χαρα!δυο κοριτσακια τελικα!Παναγιτσα μου σε ευχαριστω
Maraki
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 18 Αύγ 2007
Τόπος: Δίπλα στη θάλασσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 22, 2010 2:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Σημερα, ειδα, καθώς σκουπιζόμουν στην τουαλέτα, 1 σταγονίτσα αίμα (Κοκκινο-κοκκινο).

Δεν σας κρύβω ότι ανησύχησα!

Ευτυχώς, νιώθω το μωράκι μου συνέχεια που κουνιέται, κι'ετσι είμαι κάπως ήρεμη....

Εχει συμβει σε καμία κοπέλα κάτι ανάλογο στην εβδομάδα που είμαι και γω?

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΜΕΛΑΚΙ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 25 Μάρ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 22, 2010 3:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΗΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗ ΚΑΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΘ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ.ΣΤΗΣ 29 ΜΑΙΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 310Ο.ΕΧΩ ΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ 4.ΣΤΗΣ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.. ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΚΑΠΙΑ ΑΝΟΜΑΛΙΑ ΤΟΘ ΚΥΚΛΟΘ ΜΟΥ.ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΘ ΤΗΛ .ΚΑΙ ΜΟΘ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΙ.ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.........932.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ, ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ...ΤΡΙΤΟ!!!!! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 23 Φεβ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 24, 2010 2:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτέ δεν περίμενα οτι θα έγραφα εδώ!!!LoveLetter

Η αυχενική μας είναι 1.1 και έχει μια όμορφη μυτούλα!!!
Το μωράκι μας είναι 6,2εκ!!!
Με το καλά να πάρουμε το Σάββατο και τα αποτελέσματα των αιματολογικών εξετάσεων...

Σε ευχαριστώ για αυτό το θαύμα Παναγίτσα μου...
Επιστροφή στην κορυφή
anneza
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 24, 2010 10:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!

ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.
Η ΜΙΚΡΗ ΕΦΤΑΣΕ ΤΑ 3 ΚΙΛΑΚΙΑ. Wink

ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΟΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ
10 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. Laughing

ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. Wink

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Kisses
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Δεκ 2007
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 24, 2010 11:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ Η ΑΝΑΜΠΕΛ!!!!!!ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ 3060!!!ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΜΑΜΑ Κ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dolfin
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2008
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 26, 2010 1:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο τραχηλος απο 35 που ηταν στη β επιπεδου πηγε 28 μετα απο 3 εβδομαδες.
ο γιατρος μου μιλησε για πολυ προωρο τοκετο ακομα και σε δυο εβδομαδες.πραγμα που με κατατρομαξε.συστησε ξεκουραση και κρινον.
πηγα και αλλου.αυτος συστησε ξαπλα και yotopar.με εβαλε στο τοκογραφο και ειδε οτι εχω συσπασεις.πραγμα που δεν πολυκαταλαβαινω.
να παρω και κρινον και yotopar;
και μαλλον οφειλεται σε μικροβιο ολο αυτο και παρνω αντιβιωση.
γενικως εχω στεναχωρηθει πολυ.... :anx1: :anx1:
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 29, 2010 12:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα τα αποτελέσματα της αυχενικής...
Το ποσοστό είναι 1/472 με αυχενική 1,1
Η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα μεγαλύτερο ποσοστό....
Θα ήθελα την γνώμη σας.
Τ απόγευμα θα πάω στον γιατρό...

Επιστροφή στην κορυφή
anneza
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 29, 2010 9:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ Laughing Laughing
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΕΝΝΑΜΕ.
Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΨΗΛΑ ΤΟ
ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΤΟΚΕΤΟΥ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ.. Wink

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ.. Aggalia
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 09 Νοέ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 04, 2010 10:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καναμε κι εμεις χθες την β'επιπεδου μας ... Shocked ..(δεν το πιστευω οτι γραφω εγω τετοιες λεξεις για μενα , για τη δικη μου εγκυμοσυνη) ...
ολα ειναι μια χαρα ...εχουμε ενα αγοραρο να με το συμπαθειο Laughing

Ελπιζω ολα να συνεχιστουν το ιδιο καλα !
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2008
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 04, 2010 9:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγα ξανα στο γιατρο.23 χιλ η 26 χιλ ο τραχηλος.και αλλη μειωση.μου προταθηκε περιδεση αν και ξερω πως δεν γινεται.μαλλον οικονομικοι οι λογοι.θα παω στον δευτερο γιατρο που με παρακολουθει,παιρνω και αντιβιωση μηπως εχω λοιμωξη και ο Θεος βοηθος.
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 17, 2011 7:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα κορίτσια! Βρήκα ιντερνετ από μία κοπέλα κ βρήκα ευκαιρία να σας στείλω μηνυματάκι.
Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον κ τις ευχές κ τα μηνύματά σας. Σας ευχαριστώ που δεν με ξεχνάτε κ με σκέφτεστε.
Τα νεα μου ειναι ότι η μαγνητική δειχνει ότι ο πλακουντας δεν διείσδυσε στην κύστη κ ετσι μπορω να περιμένω ως τις 34 βδομαδες το πολύ εκτος απροόπτου. Το μωρό ειναι 2200 κ ειναι πολύ καλά. Το θεμα ειναι το χειρουργείο που ειναι καλό να ειναι προγραμματισμένο για να μη χασω πολύ αίμα αφου μάλλον παμε για υστεροκτομή.
Κατα τα άλλα συνήθισα εδώ κ είμαι καλυτερα ψυχολογικα τωρα που σταματησε κ το αίμα.Περιττό να πω οτι είμαι η πιο παλιά κ εχω ήδη κανει αρκετές φίλες.
Αυτά για την ώρα, φιλάκια πολλά κ να είστε καλά.
Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας αλλα ευχομαι τα καλύτερα για όλες!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 17, 2011 7:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα ειχα κ τα γενέθλιά μου! Γιορτή κ γενέθλια στο νοσοκομείο! Κ στις 28 εχει ο Δημητράκης μου κ μάλλον δεν θα ειμαι εξω ως τοτε! Confused

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 19, 2011 2:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Τρίτη θα πάμε για την β-επιπέδου.
Περνάει ο καιρός!!!

Επιστροφή στην κορυφή
frcy
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 29 Μάρ 2009
Τόπος: limassol

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 22, 2011 9:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νιτα εγώ είμαι στα ίδια απλά δυστυχως είμαι στην 20η βδομάδα κι ό θεός να βάλει το χέρι του μέχρι να φτάσουμε και για να φτάσουμε τουλάχιστον τις 32. Εκανα 1 βδομάδα στο νοσοκομείο, αλλά προς το παρών επειδή δεν έχω κόκκινα αλλά καφετιά μ έχουν στο σπίτι. Αν ξαναχω κόκκινα κατευθείαν νοσοκομείο για όσο πάει. Διαβάζω γιαυτήν την περίπτωση και σε ξένα φορουμ, οι περισσότερες κοπέλες τα καταφέρνουν μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2011 2:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτη φορά νιώθω τόση μεγάλη χαρά που γράφω εδώ!
Κάναμε την β-επιπέδου και το μωράκι μας είναι μια χαρά!!!
Έχουμε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και δυο γονείς μες την τρελή χαρά!!!

Επιστροφή στην κορυφή
val
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 05 Απρ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 21, 2011 1:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έφτασε ο καιρός και για μας να κάνουμε τη Β΄επιπέδου. Την Τετάρτη έχουμε ραντεβου, το λέω και δεν το πιστεύω!

ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Corinna
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 21, 2011 1:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εμεις την Τεταρτη θα παμε για Β'επιπεδου!
marilena
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 16 Φεβ 2007
Τόπος: ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 21, 2011 2:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμεις τεταρτη θα παμε να δουμε σακο....
Επιστροφή στην κορυφή
ΙΡΕΝΕ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 18 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 22, 2011 10:28 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις συνειδητοποιησα οτι σ΄αυτην την εγκυμοσυνη μου δεν εχω γραψει καθολου σ' αυτο το τοπικ. Γραφω λοιπον πρωτη φορα (και τελευταια Laughing Laughing Laughing ) τα νεα μου. Πεμπτη πρωι παμε για καισαρικη. Ερχεται η μπουμπουκα μου!!!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα! Το ιδιο ευχομαι και σε ολα τα κοριτσακια, εγκυουλες και μη!

Επιστροφή στην κορυφή
val
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 05 Απρ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 23, 2011 5:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάναμε σήμερα τη β' επιπέδου, δόξα το Θεό όλα καλά

ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 7:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα νέα μου είναι οτι είμαι στην ευχάριστη θέση να γνωρίσω την φραουλίτσα μας!!!
Αύριο πρωί θα βάλουμε ορό και ελπίζουμε να κυλήσουν όλα ομαλά και να βγεί από την σωστή έξοδο!!!
Αλλιώς υπάρχει και η έξοδος κινδύνου, η καισαρική!!!
Τέλος για μένα η υπέροχη περίοδος της εγκυμοσύνης, με το καλό να υποδεχτούμε την φραουλίτσα μας!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
Sofia
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 22 Μάϊ 2008
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 17, 2011 1:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ πολύ, μη γράφετε εδώ τις ευχές σας.. Υπάρχει ειδική ενότητα.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
beata
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 12 Οκτ 2007
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 21, 2011 6:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλες μου παλιές και καινούριες
Πέρασε αρκετός καιρός από την τελευταία φορά που είχα γράψει εδώ.
Δουλειές, τρεχάματα, αγονίες…
Τα νέα μου είναι: είμαι έγκυος – 9 εβδομάδων +, και περιμένω την άλλη εβδομάδα να μου πει ο doc πότε πάμε για την αυχενική. Δεν σας κρύβω ότι έχω πολύ μεγάλη αγονία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί δεν περάσαμε και λίγα τα 3 τελευταία χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
ERI78
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 22 Ιούλ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 07, 2011 10:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα πηγαμε και μεις στην ντοκ.η μαγουλιθρα μας ειναι 2500 κιλα και εχει παρει την κατηφορα.απο βδομαδα θα βλεπουμε και τραχηλο.αυτο που μας τρελλαινει ειναι οτι εχει μαγουλα!!!!!και φαινονται και καθαρα στον υπερηχο!!!!
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 14 Φεβ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 23, 2011 10:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσάκια μου γεια σας!
Με θυμάστε? Οι πιο νέες σίγουρα όχι. Διαβάζω συχνά τα νέα σας και μοιραζομαι την χαρά και την λύπη σας. Σας καταλαμβαινω όλες αφάνταστα, γιατί πέρασα απο όλα τα στάδια! Εξωσωματικες, αποτυχίες, αλλα τελικά εγκυμοσύνη, γέννα και τώρα ένα παιδαρο 14 μηνών.
Τώρα τα νέα μου. Ξαναεμινα έγκυος φυσιολογικά! Είμαι 5 μηνών, συκεκριμενα 24 εβδομάδων. Προχθές πήγαμε στο μεγάλο τεστ. Είναι κοριτσάκι και είναι συνέχεια μα συνέχεια μπρουμυτα. Δυσκόλεψε πολυ τον γιατρο να το μετρήσει αλλα τελικά όλα καλα. Το μόνο που δεν μπόρεσε να δει καλα είναι τα αγγεία της καρδιάς, εκ των οποίων το ένα φάνηκε πιο στενό απο τα αλλα. Ο γιατρός θέλει να πιστεύει ότι η θέση του μωρού, δεν του επέτρεψε να δει καλα. Θα ξαναπαμε σε δυο βδομάδες. Το καθησυχαστικο είναι ότι μας είπε πως αν ήταν άλλος δεν θα το πρόσεχε καν, ότι είναι μια λεπτομέρεια που ίσως να μην υφίσταται. Μακάρι όλα να πανε καλα!
Σας στελλω την αγάπη μου, την συμπαράσταση μου και πολλα φιλακια! Καλή
επιτυχία σε όλες και να θυμάστε ότι κάποια στιγμή, αργά ή γρήγορα όλες θα κρατήσουμε τα παιδάκια μας στην αγκαλιές μας, και σε εμάς που περνάμε
τοοοοοσα είναι ακόμα πιο γλυκό!
KATIA
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΞΑΝΑ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 18, 2011 3:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,
ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΧΘΕΣ...
Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΣΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ...
ΔΕΥΤΕΡΑ Ή ΤΡΙΤΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΜΗΔΕΝΙΣΕ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ, ΠΩΣ ΔΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑΜΕ...
Crying or Very sad [/b]
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 11 Μάϊ 2012
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 11, 2012 9:10 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσακια μου...χαθηκα....το ξερω...
Ομως μπηκα να σας γραψω τα νεα μου,να διαβασω και τα δικα σας.
Λοιπον...εχω φτασει αισιως την 18 εβδομαδα κ σημερα μπηκα στον 5ο μηνα.
Το 1ο τριμηνο ημουν ψιλοχαλια.Ολο ξαπλα γιατι ειχα απιστευτες ναυτιες,ολα γυριζαν λες κ ημουν σε καραβι.Μολις μπηκα στον 4ο μηνα....σταματησαν ολα ως δια μαγειας!!
Η εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης εξελισετε ομαλα.Ολα πανε καλα.
Εκανα αυχενικη,ειχαμε πολυ καλα αποτελεσματα 1:3000 για συνδρομο down κ μεγαλυτερα ποσοστα για τα υπολοιπα συνδρομα.Σε 20 μερες εχω ραντεβου για τη β επιπεδου.Ανυπομονω να περασουν,να κανω κ αυτη την εξεταση κ να χαλαρωσω μετα..
Το μωρο μαλλον ειναι αγορακι,αλλα θα ξερω με σιγουρια στη β επιπεδου.Με προσεχουν ολοι παρα πολλοι κ περισσοτερο ο αντρας μου,που εχει πραγματικα.....σαλταρει.Αν κ ωρες-ωρες με κοιταει που φουσκωνω κ δεν το πιστευει...
Εχω αρχισει να ψιλονιωθω το μωρακι,πολυ ελαφρια,αλλα το καταλαβαινω καποιες φορες.
Δεν ξερω...νιωθω περιεργα...καποιες φορες σαν χαμενη...Ξερετε ποσες φορες,ξεχναω πως ειμαι εγγυος;;;Η δυναμη της συνηθειας τοσα χρονια που περιμενα...
Κοιταζομαι συνεχεια στον καθρεφτη,καθομαι κ χαζευω την κοιλια μου που εχει ξεπεταχτει πια αρκετα και προσπαθω να συνειδητοποιησω πως αρχες Μαρτιου θα εχω στην αγκαλια μου ενα αγορακι που θα ειναι δικο μου,δικο μου κ του αντρα μου.
Ουφ....θα με παρουν τα ζουμια παλι...αααχ...αυτες οι ορμονες...
Αυτα τα νεα μου,να ξερετε πως σας σκεφτομαι,μπαινω πολλες φορες κ διαβαζω τα νεα σας κ ευχομαι οσες προσπαθειτε ακομα να μην αργηστε αλλο κ συντομα να εχετε κοιλιτσες φουσκωμενες.. Very Happy
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 29 Αύγ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 17, 2012 5:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας κοριτσια! καναμε τις αυχενικες μας πριν λιγο καιρο. ευτυχως βγηκαν καλες. μαλλον τα διδυμακια μας ειναι κοριτσακια. για το τριτο δε μπορουσε να μας πει κατι ο γιατρος, καθώς ειναι νωρις ακομη και δε φαινοταν. σημερα εχουμε το νεο μας παντεβου με το γιατρο, οποτε θα εχουμε νεακια. καλα ελπιζω. απο τις 16 εβδομαδες ως και τις 22 το ραντεβου μας θα ειναι καθε εβδομαδα καθως τα πραγματα γινονται πιο κρισιμα κι απαιτειται στενη παρακολουθηση. με τη βοηθεια της Παναγίας ελπιζουμε ολα να πανε καλα. κατα τα αλλα οι εμετοι δεν εχουν σταματησει ακομη αλλα τουλαχιστον εχουν μειωθει. η δυσπεψία βεβαια και το βαρος στο στομαχι ειναι παροντα. αλλα ετσι ειναι η ζωη. εχω αναρρωτικη αδεια κι αυτο κανει τις μερες μου πολυυυ μεγαλες, καθως ο συζυγος ειναι μονιμως απων για δουλεια και τις καθημερινες οι φιλες δουλευουν. Αλλα τι να γινει. και η μητροτητα απιτει θυσίες. παρακαλαω μονο να μην αναγκαστω να μεινω στο κρεβατι γιατι εκει θα με κλαινε οι ρεγγες.
1ος φυσικος κυκλος >>κυστικο ωαριο
2ος φυσικος >>δεν το προλαβαμε.
4η ivf >>αποβολη
5η fet >>2 εμβρυα αποβολη και αποξεση
6η ivf>> 2 εμβρυα. αποβολη και τραχηλικη κύηση
7η ivf>> ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Τα Νέα μας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 11 από 12

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης