Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
β-χοριακή και τιμές μετά από εξωσωματική. Μείωση β-χοριακής.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
amonog
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 18 Δεκ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 4:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: β-χοριακή και τιμές μετά από εξωσωματική. Μείωση β-χοριακής. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι καινούργια στο forum... Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.
Έκανα τη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής γονιμοποίησης και στις 02/12 έγινε η εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων. Στις 16/12 έκανα την πρώτη μου β-χοριακή με τιμή 99. Στην αρχή χάρηκα θεωρώντας ότι η εξέταση είναι θετική, αφού και ο γιατρός μου, μου είπε πως τα καταφέραμε αυτή τη φορά. Διαβάζοντας όμως στο Internet είδα πως η τιμή αυτή είναι πολύ χαμηλή σχετικά με άλλες περιπτώσεις... Βέβαια το Σαββάτο 20/12 θα επαναλάβω τη β-χοριακή... Μήπως έκανα λάθος που βιάστηκα να χαρώ τόσο πολύ??? Sad Sad Sad

Έχει επεξεργασθεί από τον/την amonog στις Τρι Δεκ 23, 2008 3:59 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vazel
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 08 Φεβ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 4:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σου και καλη επιτυχια να εχεις
η επαναληπτικη θα σε βεβαιωσει αν ολα πανε καλα και αλλη κοπελα ειχε 90 κατι και πηγε πολυ καλα
Επιστροφή στην κορυφή
EFITHANOS
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Ιούλ 2008
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 4:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: β-χοριακή και τιμές μετά από εξωσωματική Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonog έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι καινούργια στο forum... Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.
Έκανα τη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής γονιμοποίησης και στις 02/12 έγινε η εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων. Στις 16/12 έκανα την πρώτη μου β-χοριακή με τιμή 99. Στην αρχή χάρηκα θεωρώντας ότι η εξέταση είναι θετική, αφού και ο γιατρός μου, μου είπε πως τα καταφέραμε αυτή τη φορά. Διαβάζοντας όμως στο Internet είδα πως η τιμή αυτή είναι πολύ χαμηλή σχετικά με άλλες περιπτώσεις... Βέβαια το Σαββάτο 20/12 θα επαναλάβω τη β-χοριακή... Μήπως έκανα λάθος που βιάστηκα να χαρώ τόσο πολύ??? Sad Sad Sad

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο και την τόσο γρήγορη ανταπόκριση...
Επιστροφή στην κορυφή
vazel
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανομονγκ εισαι σπιτι ξεκουραζεσαι?
Επιστροφή στην κορυφή
amonog
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έμεινα σπίτι τις 2 πρώτες εβδομάδες, τώρα μετά τη β-χοριακή είμαι στη δουλειά μου... Φυσιολογικό τρόπο ζωής μου πρότεινε ο γιατρός μου... (χωρίς βάρη, άγχος κοκ)
Επιστροφή στην κορυφή
vazel
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μην κουραζεσαι να μην σηκωνεις βαρη μεχρι το 2ο αποτελεσμα και ολα καλα θα πανε
Επιστροφή στην κορυφή
ilektroula
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 22 Οκτ 2008
Τόπος: ΗΠΕΙΡΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
bratz
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: Το μεγάλο λιμάνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια!

Μην ανησυχείς καθόλου, μια χαρά είναι το νουμεράκι σου! Πόσο έπρεπε να είναι δηλαδή;;;;;;;

Βέβαια όπως πάντα στην αρχή, η επανάληψη επιβεβαιώνει!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
amonog
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vazel σε ευχαριστώ.

bratz σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά ακούω για τιμές πάνω από 400...
Επιστροφή στην κορυφή
EFITHANOS
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Ιούλ 2008
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 400 ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ Very Happy
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: Το μεγάλο λιμάνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 5:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonog
είναι αναλογα πότε κάνεις την χοριακή

νομίζω πως 14η μέρα από την μεταφορά, 100 μονάδες χοριακής είναι το αναμενόμενο
μακάρι να τις είχα Laughing

και μην συγκρίνεις με κοπέλες που έχουν φυσιολογική σύλληψη, μέχρι να καταλάβουν την καθυστέρηση και να πάνε για εξέταση μπορεί να ακούσεις και 1000 και πολύ παραπάνω μονάδες. Μην ξεχνάς πως η χοριακή αυξάνεται πολύ γρήγορα στην αρχή. Οι 100 από τις 400 μονάδες συνήθως απέχουν 4 μέρες!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
danai
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 09 Οκτ 2007
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 6:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonog μην στεναχωριεσαι καθολου γιατι και εγω πριν απο λιγες μερες ειχα χοριακη 92 και ειναι διδυμα και πανε πολυ καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
lora
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 02 Δεκ 2008
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 10:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρά είναι. Εμένα 13 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά ήταν 87 και όλα πάνε μια χαρά. Συνεχώς αυξάνονται. Σημασία έχει κάθε 2 μέρες να αυξάνονται τουλάχιστον κατά 66%.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 10:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω μια χαρά είναι η χοριακή σου. Εγώ την 11η μέρα είχα 92 κ ήταν κ 2 τελικά τα έμβρυα.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
amonog
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 12:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Ελπίζω να καταλαβαίνετε την αγωνία μου ειδικά όταν είναι το πρώτο θετικό αποτέλεσμα μετά από 5 χρόνια προσπαθειών...

Βεβαία όσο διαβάζεις στο internet τόσο απογοητεύεσαι, ίσως και χωρίς λόγο... Όμως θέλω τόσο ΠΟΛΥ το θετικό αποτέλεσμα, να είναι θετικό και να μην αλλάξει τίποτα. Βέβαια δεν έχω δει αίμα ή τίποτα περίεργο έως τώρα... Δεν θέλω όμως και να χαρώ πολύ και να απογοητευτώ μετά (αν και να πω την αλήθεια μου δεν θέλω να αλλάξει τίποτα, θέλω να είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!)...

Ξέρετε μήπως τί ποσοστά υπάρχουν το πρώτο με το δεύτερο τεστ β-χοριακής χωρίς να έχει έρθει αίμα να αλλάξει από θετικό σε αρνητικό??? Embarassed Embarassed Embarassed Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
asteri
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 11 Απρ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 12:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonog
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΣΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ Welcome
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nadina
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 15 Ιούν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 20, 2008 9:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ti egine simera?
(signomi gia ta greeklish alla ehei kollisei o ypologistis mou Embarassed )
Επιστροφή στην κορυφή
Υπατία
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 21, 2008 1:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonoq συμφωνώ με την asteri. Αν δεν χαρείς τώρα που μετά από τόση προσπάθεια κατάφερες αυτό που περιμένουμε όλες μας, πότε θα χαρείς βρε κοπέλα μου ; Η σκοπεύεις να παραμείνεις αγχωμένη ως την γέννα ; Μη ξεχνάς ότι το βρεφούλι που φιλοξενείς στην κοιλίτσα σου νιώθει όλα τα συναισθήματά σου.
Επιστροφή στην κορυφή
MANITOY1
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 25 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 21, 2008 6:18 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου , τέλειο το νουμερο της χοριακής ειναι σίγουρα ένα θετικό πολυ θετικό νουμερο.
Η χοριακή ανεβαίνει περιπου 60% την ημέρα χωρίς αυτο να ειναι απαραιτητο . Πάντως να υπολογίζεις περιπου εκεί.
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 22, 2008 12:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια καλημέρα,

Τελικά είχα δίκιο που με είχαν "ζώσει τα φίδια". Η δεύτερη β-χοριακή έπεσε στο 65.
Ο γιατρός μου, μου είπε ότι αυτό σημαίνει ότι δεν αυξήθηκε ο πλακούντας και κανονικά θα έπρεπε να μου σταματήσει τα φάρμακα για να έρθει η περίοδος, δηλαδή ότι απέτυχε η προσπάθεια. Επειδή όμως δεν έχω ακόμα αίμα από μόνη μου μου άφησε περιθώριο ως αύριο Τρίτη να επαναλάβω τη β-χοριακή μήπως (σπάνιο βέβαια φαινόμενο) ήταν δίδυμη κύηση, υποχώρησε το δεύτερο έμβρυο, οπότε συμβαίνει (ένα ποσοστό 20%) να πέφτει η β-χοριακή και μετά να αρχίσει να ξαναανεβαίνει... Βέβαια μου είπε ότι δεν θέλει να μου δίνει ψεύτικες ελπίδες... Απλά υπάρχει η πιθανότητα. Άρα η πιο κρίσιμη εξέταση είναι η αυριανή μου, διαφορετικά θα σταματήσει τα φάρμακα.

Ομολογώ ότι όχι μόνο είμαι χάλια αλλά είναι η χειρότερες μέρες της ζωής μου, κλαίω συνέχεια και νιώθω σαν χαμένη ...
Επιστροφή στην κορυφή
lora
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 02 Δεκ 2008
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 22, 2008 4:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonoq μη στεναχωριέσαι.Μακάρι να είναι έτσι όπως σου είπε ο γιατρος σου. Σε καταλαμβαίνω απόλυτα. μου έχει συμβεί και μένα να έχω χαμηλότερη χοριακή από την πρώτη αλλά εγώ είχα ήδη αίμα το οποίο δεν έλεγε να σταματήσει. Σου εύχομαι αύριο να πάνε όλα καλά!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
amonog
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 22, 2008 5:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Iora σε ευχαριστώ για το κουράγιο σου!!!
Πράγματι εγώ δεν έχω ούτε μία σταλιά αίμα και μάλιστα αυτό μου επισήμανε και ο γιατρός μου ότι τον ενθαρύνει πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή
foteini
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 05 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 22, 2008 6:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AMONOQ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΑΚΙ.
ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ.
ΦΙΛΙΑ
Υπατία
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 22, 2008 9:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonoq φαίνεται ότι κάτι διαισθανόσουν. Αλλά ακόμη μη το βάζεις κάτω, υπάρχει μία μικρή πιθανότητα να σου μείνει το ένα μωράκι, πράγμα που στο εύχομαι ολόψυχα. Και αν αισθάνεσαι την ανάγκη, κλάψε. Πρέπει να ξεσπάσεις. Είναι λογικό και σε νιώθουμε όσες φάγαμε τέτοια απογοήτευση. Πάντως και στην χειρότερη περίπτωση σκέψου ότι αν έμεινες μία φορά έγκυος μπορείς να μείνεις και δεύτερη. Να σε ρωτήσω αν έχεις δίκερη μήτρα ή θρομβοφιλία ή ακόμη αν έκανες τις ανοσολογικές εξετάσεις ;
Επιστροφή στην κορυφή
thinkpositive
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 13 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 23, 2008 10:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλή επιτυχια amonog! και καλό κουράγιο μεχρι αυριο!

http://www.ivfforums.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
nadina
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 23, 2008 10:04 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακαρι να σου πανε ολα καλα...
Επιστροφή στην κορυφή
X14
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 10 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 23, 2008 10:11 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
nadina
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 23, 2008 10:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεταφερω απο το Που Ειναι ο Πελαργος

"ξερεις αν υπαρχει καμια περιπτωση με αρνητικη χοριακη την ενδεκατη μερα μετα την εμβρυομεταφορα να υπαρχει ακομα περιπτωση για εγκυμοσυνη?? (λογω αργης εμφυτευσης ή οτι δηποτεμκαποιο θαυμα ?) "

....καμια ιδεα??

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nadina στις Τρι Δεκ 23, 2008 10:44 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΤΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 23, 2008 10:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amonog
Μακάρι όλα να πάνε καλά, περιμένουμε νέα σου!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης