Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
Β ΧΟΡΙΑΚΗ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΜΑΡΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 05 Οκτ 2009
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 11:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Β ΧΟΡΙΑΚΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ Β ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΟΠΟΥ ΒΓΚΕ ΘΕΤΙΚΟ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ 81.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 685.Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ CICLACUR ΚΑΙ UTROGESTAN ΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ.
coconat
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 11:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
νομιζω οτι ειναι παρα πολυ καλη η χοριακη σου...με το καλο ολα να σου πανε καλα... Very Happy
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 12:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΩ ΑΤΟΝΙΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ-ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ Sad
ΜΑΡΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 12:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ COCONAT ME TO KΑΛΟ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ ΘΕΟΥ
coconat
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 12:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
ελα χαλαρωσε ....ολα καλα θα ειναι οταν κατι δεν παει καλα σταματουν και τα συμπτωματα.....οποτε μην αγχωνεσαι Very Happy
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 12:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

coconat ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
ΜΑΡΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 12:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

coconat
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ..... ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΛΑΤΩΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΕΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ?
ilenia
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 27 Αύγ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 1:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ έγραψε:
coconat
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ..... ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΛΑΤΩΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΕΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ?

Κοψε το τσιγαρο κοριτσακι μου. Το ξερω οτι ειναι πααααρα πολυ δυσκολο. Αλλα συνειδητοποιησε οτι εισαι εγκυος. Παρτο αποφαση και κοφτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soula L.
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 28 Αύγ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 2:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ έγραψε:
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΩ ΑΤΟΝΙΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ-ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ Sad

Κατ'αρχήν συγχαρητήρια!!!
Μόλις πριν από 2 ημέρες πήρα θεική χοριακή και τα συμπτώματα που έχεις τα έχω ΟΛΑ κι εγώ. Άρα μάλλον πάμε καλά Very Happy
Όσο για το άγχος ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ!
Επιστροφή στην κορυφή
thinkpositive
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 13 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 3:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρά χοριακη εχεις μην ανησυχεις!

http://www.ivfforums.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MANITOY1
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 25 Ιαν 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 05, 2009 4:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H xοριακή σου είναι υπέροχη . Να μην αγχώνεσαι καθόλου που ειναι το βασικότερο και κοιτα να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου.
Και φυσικά κόψε το τσιγάρο
ειναι μια αποφαση πολύ ευκολη
εγω μολις εμαθα ότι ειμαι έγκυος έκανα το τελευταιο μου τσιγάρο και αυτο ήταν . Ολα ειναι εγκεφαλικά. Πείσε τον ευατο σου ότι μπορείς και αυτο ειναι όλο
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 27 Μάϊ 2009
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 06, 2009 9:23 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
μπράβο Congratulations Congratulations Congratulations

πολύ χάρηκα...να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη....το αγχος όλες το έχουμε έγκυες και μή είναι το ίδιο,δεν αποβάλετε ευκολα το άτιμο.....
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Ιούλ 2009
Τόπος: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 06, 2009 9:28 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!!!! Να την απολαυσεις οσοσ μπορεις!!
Και κοψε το τσιγαρο γρυγορα!!! Εδω δεν καπνιζουμε μπροστα στα μωρουλια και θα βαζεις το τσιγαρο κατευθειαν μεσα του!!!!! Αχ καλη μου προσπαθησε ... Σου μιλαει μια φανατικη καπνηστρια!!!!!!!!!! Wink
coconat
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 06, 2009 12:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
δεν ειμαι ακομα εγκυος συην προσπαθεια ειμαι....
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 07, 2009 4:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια Μάρα. Να έχεις μία καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη
Επιστροφή στην κορυφή
Ira
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 26 Νοέ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 2:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Β- ΧΟΡΙΑΚΗ 126, 12η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια καλησπέρα,
γνωρίζει καμία αν για 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά η τιμή 126 είναι καλή ή όχι????

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
martha
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 27 Μάϊ 2008
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 2:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Β- ΧΟΡΙΑΚΗ 126, 12η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ira έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα,
γνωρίζει καμία αν για 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά η τιμή 126 είναι καλή ή όχι????

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

τελεια ειναι η χοριακη σου!!!!καλη εγκυμοσυν να εχεις!! Laughing

Επιστροφή στην κορυφή
Ira
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 2:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ΄ευχαριστώ πολύ Μάρθα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 11 Αύγ 2009
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 2:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ira
συγχαρητηρια
μια χαρα τιμη ειναι
καλη εγκυμοσυνη να εχεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ira
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 2:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ΄ευχαριστώ πολύ Ritaf. Ελπίζω την Δευτέρα που θα την ξανακάνω να έχει ανέβει!!!!
Καλό Σαββατοκύριακο
Επιστροφή στην κορυφή
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 3:08 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ira
εχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή
leykh
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 12 Ιούν 2009
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 3:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ira
συγχαρητήρια!καλή εγκυμοσύνη!
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 27, 2009 3:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ira
εχεις ξανα πμ
Επιστροφή στην κορυφή
Iouliani
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 08 Οκτ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 01, 2009 4:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΑ
γεια σου.
έκανα μια βόλτα στα θέματα και στις ερωτήσεις που κατά καιρούς γίνονται και θα ήθελα αν μπορείς να με βοηθήσεις..
σε 2 μέρες θα κάνω την χοριακή μου αλλά νομίζω ότι ούτε αυτή την φορά τα καταφέραμε. Έχω ποναλάκια.. όπως και όταν περιμένω περίοδο.. νομίζω ότι το σώμα μου με προειδοποιεί!!
help από ότι διάβασα και εσύ είχες πόνους στην μέση ε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης