Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΑΧ...ΑΥΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ...

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΘΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 28 Φεβ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 26, 2010 4:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΑΧ...ΑΥΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ενω,περιμενα με λαχταρα,να αδιαθετησω,για να ξεκινησω μια νεα προσπαθεια εξωσωματικης......η περιοδος πουθενα!!!!
Εγω,εδω...να την περιμενω,και να επιμενω,οτι "δεν ειναι δυνατων..ειχα κανει ωορηξια απο την κλειστη τη σαλπιγγα,και εκτος απο αυτο,δεν εχω κανενα,μα κανενα συμπτωμα!!!!!"

περασαν 2..3...4....και την 5η μερα καθηστερησης,εκανα χοριακη.
Και εκει που ηθελα να παρω χαρα.....μου επεσε σαν κεραμιδα στο κεφαλι,μια ...κακομοιρα τιμη=49=.....και μου μαυρισε παλι τα ονειρα που πηγαινα να κανω.....εμ,δεν ειναι τιμη,αυτη.....μπορει να ειναι θετικη,αλλα για να ειναι τοσο,στην 5η μερα καθηστερησης,με ωορηξια που εκανα στην 15η μερα του κυκλου(τσεκαρισμενο αυτο,με υπερηχο),σημαινει οτι κατι δεν παει καλα.

να σημειωσω,κοριτσια,οτι ,μχρι την ημερα που περιμενα περιοδο,δεν ειχα την παραμικρη ενδειξη οτι "κατι μπορει να εχει γινει".
2 μερες,αργοτερα,αρχισε το στηθος να φουσκωνει,να ποναει,να εχω καουρες,να διψαω συνεχεια,να κατεβαζω οτι βρω μπροστα μου,στο στομαχι μου,ολες τις ωρες......ενα παραξενο πραγμα....
Ο ιατρος σημερα,δεν μπορει να βγαλει συμπερασμα,ακομα,περιμενουμε και αυριο την δευτερη χοριακη,γιατι οπως ξερουμε ολες,......η μια μονο χοριακη δεν λεει τιποτα.......θα ξεκινησω και ηπαρινες απο αυριο,αν και δεν εχω καμια σχεση με θρομβοφιλια.
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ,ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? Κουραγιο θελω να παρω απο σας,και ειδικα απο περιπτωσεις που ειχαν χαμηλη χοριακη και τελικα,πηγαν ολα καλα.
.

κατα τα αλλα,εισατε ολες καλα? μου λειψατεεε....αλλα και εγω,η γαιδουρα εχω καιρο να μπω,στο φορουμ....η αληθεια ειναι οτι περιμενα να εχω καλα νεα,για να πω,γι'αυτο αργησα!!!

φιλακια σε ολες,φιλεναδες,ευχομαι ο'τι καλυτερο στην καθε μια ξεχωριστα,και στελνω μια μεγαλη αγκαλια,σε ολες σας,μαζι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Demak
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 09 Νοέ 2008
Τόπος: AΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 26, 2010 7:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ
τι λες τωρα!!!
Κατ 'αρχην συγχαρητηρια !!
Γιατι δεν χαιρεσαι καλη μου? Εστω να εισαι λιγο αισιοδοξη?
Την ωορρηξια την ειχες τσεκαρισμενη την 15η μερα...την εμφυτευση ομως την εχεις? Ξερεις ποτε εγινε?
Σε φυσικη συλληψη δεν μπορεις να ξερεις τιποτα!

Εγω ναι μεν θα περιμενω μεχρι αυριο για τη νεα χοριακη , αλλα θελω να εισαι αισιοδοξη!!!!

Μπραβο κοριτσακι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAR_SER
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 05 Νοέ 2009
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 26, 2010 8:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ

Αύριο η χοριακή σου να είναι τεράστια !!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MAR_SER στις Τρι Ιαν 26, 2010 9:38 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xris70
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 09 Φεβ 2008
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 26, 2010 9:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελεια νεα...!! ΕΥχομαι αυριο να γινουν τελειοτερα με μια τελεια χοριακη..!!!!!!
foteini
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 05 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 27, 2010 9:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανθούλα συγχαρητήρια!!!!!! Very Happy Very Happy
Εύχομαι η επόμενη μέτρηση χοριακής να έχει υπερδιπλασιαστεί και όλα να πάνε καλά!!!!!
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Ιούλ 2009
Τόπος: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 27, 2010 10:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ Μου γιατι δεν χαιρεσαι καλε??? Ειδαμε και μενα με την τεραστια χοριακη που ειχα!!!!!!!!!!!!!!! Μακαρι το σημερινο αποτελεσμα να σε κανει τρισευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!! Μακαρι!!!!
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 11 Αύγ 2009
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 27, 2010 11:32 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ
συγχαρητηρια
με το καλο να παρεις την χοριακη σου σημερα διπλη και τριπλη
περιμενουμε νεα σου
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΘΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 27, 2010 3:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου εκανε την καρδια περιβολι,σημερα,παλι,ο μικροβιολογος.....16,η τιμη της χοριακης,και εγω,επιστρεφω και παλι στη γή,προσγειωνομαι σιγα σιγα,στην πραγματικοτητα.
Το μονο που μου εμεινε απο αυτο το συντομο ονειρο,ειναι το....στηθος τουμπανο,που ελπιζω να ξεπριστει γρηγορα,γιατι το βλεπω ετσι,και ποναει η ψυχη μου........(γιατι ειναι κατι που θυμιζει ΜΟΝΟ εγκυμοσυνη,...και εγω,δυστυχως....ΔΕΝ.....ανηκω σε αυτη την κατηγορια)

ευχαριστω φιλεναδες,για το κουραγιο και την αισιοδοξια που μου στειλατε με τα μυνηματα σας,μακαρι να γινονταν ενα ΘΑΥΜΑ...και να ειχα τριπλασια χοριακη.......δεν πειραζει....τζαμπα χαρα πηρα......την επομενη φορα....στον κυκλο που ερχεται,θα κανω ωορηξια απο την καλη σαλπιγγα,και....ελπιζω να ειμαι πιο τυχερη.....φιλακια σε ολες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Rebekka
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 11 Μάϊ 2009
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 27, 2010 6:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπάμαι Ανθούλα γαι την εξέλιξη της χοριακής σου,κράτα το θετικό της ιστορίας ότι έμεινες έγκυος με φυσικό τρόπο όσο και αν κράτησε,αυτό σημαίνει ότι ο οργανισμός σου πήρε μπρος και μπορείς να τα καταφέρεις χωρίς εξωσωματική.Αυτό που θέλει είναι να είσαι χαλαρή!!
Επιστροφή στην κορυφή
foteini
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 05 Σεπ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 28, 2010 10:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπάμαι Ανθούλα. Το πέρασα στην προηγούμενή μου προσπάθεια και ξέρω πώς είναι.
Μην το βάζεις κάτω όμως. Μη χάνεις το κουράγιο σου!
Μια αγκαλιά από εμένα!
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 28, 2010 11:18 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ
λυπαμαι κοριτσι μου
αλλα η Rebekka εχει δικιο
οσο δυσκολο και να ειναι να το δεις τωρα
υπαρχει το θετικο της ιστοριας οτι το συστημα λειτουργηαε
παρε δυναμη απο αυτο και προχωρα
εμεις ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε οπωσ μπορουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 28, 2010 1:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ μου δεν ξερω τι να σου πω!!! μαλον καλη δυναμη θα σου πω!!!!!! Μια αγκαλιτσα απο μενα... Company
MAR_SER
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 05 Νοέ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 28, 2010 3:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ έγραψε:
Μου εκανε την καρδια περιβολι,σημερα,παλι,ο μικροβιολογος.....16,η τιμη της χοριακης,και εγω,επιστρεφω και παλι στη γή,προσγειωνομαι σιγα σιγα,στην πραγματικοτητα.
Το μονο που μου εμεινε απο αυτο το συντομο ονειρο,ειναι το....στηθος τουμπανο,που ελπιζω να ξεπριστει γρηγορα,γιατι το βλεπω ετσι,και ποναει η ψυχη μου........(γιατι ειναι κατι που θυμιζει ΜΟΝΟ εγκυμοσυνη,...και εγω,δυστυχως....ΔΕΝ.....ανηκω σε αυτη την κατηγορια)

ευχαριστω φιλεναδες,για το κουραγιο και την αισιοδοξια που μου στειλατε με τα μυνηματα σας,μακαρι να γινονταν ενα ΘΑΥΜΑ...και να ειχα τριπλασια χοριακη.......δεν πειραζει....τζαμπα χαρα πηρα......την επομενη φορα....στον κυκλο που ερχεται,θα κανω ωορηξια απο την καλη σαλπιγγα,και....ελπιζω να ειμαι πιο τυχερη.....φιλακια σε ολες!!!!!

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου. Μη στεναχωριέσαι θα γίνει.... πίστεψε το και θα γίνει!! Company
ΑΝΘΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 28, 2010 8:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσια ,σας ευχαριστω για την συμπαρασταση.....μεγαλη η σφαλιαρα που εφαγα παλι,απο τη ρημαδα τη χοριακη.....μου ηρθε και πολυ αποτομα η ειδηση(η καθυστερηση,εννοω),γιατι δεν το περιμενα με τιποτα!!!! ειναι η δευτερη φορα που μου συμβαινει αυτο(να γινει η συλληψη απο την κλειστη τη σαλπιγγα)......
.... εν τω μεταξυ,εκοψα τα χαπια(ουτρογεσταν,φιλισινε και ενεσεις κλεξαν-μια εκανα,...δεν προλαβα να κανω και αλλη)...αλλα η περιοδος...πουθενα!!!!!!
Το στηθος συνεχιζει και πριζεται καθε μερα,ηπια πονακια κατω χαμηλα(οπως οταν εχω κανονικη περιοδο),ακομα και τασεις εμετου εχω,που και που.....και η αγωνια μου,μεγαλυτερη,γιατι ...πολυ απλα,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ........το σαββατο,πρωι θα ξανακανω μια χοριακη ακομη,σε ενα αλλο,εργαστηριο,χωρις να πω για τις δυο που εκανα,χθες και την δευτερα....να δω τι τιμη θα μου δωσουν και απο εκει......
......Για να ειμαι ειλικρινης,μεσα μου εχω μια ελπιδα,οτι θα γινει ενα θαυμα,και θα εχω μια ...τριψηφια χοριακη,που θα ανατρεψει τα ,μεχρι τωρα,γεγονοτα!!!!!!

..........Εχω διαβασει πολλα τετοια περιστατικα,για αυτο,ΕΛΠΙΖΩ.....Το σαββατο θα ειμαι στην 11η μερα καθυστερησης...τι στο καλο...κατι θα δειξει...εκτος αν ερθει πρωτη η περιοδος!!!!
..............
..................................οοουυυφφφφ...υπομονη........δεν μπορω να κανω και τιποτα αλλο......το κακο ειναι οτι απο χθες που μου ειπαν οτι επεσε,δεν προσεχω καθολου....καπνισα παλι,ενα πακετο χθες βραδυ,απο τον καημο μου,ηπια και 3 ποτα......και σημερα σηκωθηκα με το στηθος,πιο τουμπανο,απο ο'τι ηταν πριν....κοντευει να σκασει..... παραξενο πραγμα και αυτο.......θα μετραω τις ωρες,μεχρι το σαββατο..σαν τους φανταρους......
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 29, 2010 1:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ μου σε καταλαβαινω απολυτα!! οταν εγω ενιωσα οτι δεν ημουν εγγυος πια , πριν καν ακομη μου το επιβεβαιωσει ο γιατρος τελειωσαν ολα για μενα!!!!! Κια καπνισα ξανα και ...και...και.... ετσι ενιωθα και βγηκα αληθινη!! Ομως εγω δεν ειχα πια συμτωματα!! Μεσα σε μια νυχτα!!!!

Εσυ εχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια μερα εμεινε να σου φυγει το αγχος!! Ευχομαι να πρεπι να μην ξανακαπνισεις πια και να μην ξαναπιεις!!!!!!!!!
ΑΝΘΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 01, 2010 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεχαστηκα...μεσα στο σαββατοκυριακο,και δεν μπηκα καν στο φορουμ,να σας ανακοινωσω τα νεα μου.
Απο την πεμπτη το απογευμα ηδη,τα μικροσυμπτωματα ειχαν αρχισει να φευγουν σιγα-σιγα,ο πονος στο στηθος,το πριξιμο,ξεφουσκωσα εντελως...(με αλλα λογια).
Την παρασκευη,πλεον καταλαβα,οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι....κατα τις 11 το πρωι,αδιαθετησα(οπως το περιμενα αλλωστε).....αυτα τα νεα μου!.....ειμαι πολυ στεναχωρημενη,αλλα απο την αλλη,δεν βλεπω την ωρα,να ξεκινησω επιτελους,την επομενη προσπαθεια!!!!!!!
Παλι θα μετραω τις μερες,ειμαι σημερα στην 4η μερα του κυκλου.Αλλες 17 μεινανε για να ξεκινησω το μακρυ,με τις αγαπημενες μου ενεσουλες!!!!

κοριτσια,ευχαριστω για την συμπαρασταση!!! θα ειμαι παλι εδω,ελπιζω,με καλυτερα νεα,συντομα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Iouliani
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 08 Οκτ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 01, 2010 7:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ
καλή αρχή να έχεις και καλά αποτελέσματα.
βάλε Χ σε ότι έγινε και ξεκίνα από την αρχή. Να έχεις δύναμη και πίστη.
περιμένουμε νέα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
ritaf
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 01, 2010 7:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ
καλη επιτυχια κοριτσι μου
Επιστροφή στην κορυφή
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 02, 2010 11:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ Μου τι να σου πω δεν ξερω!!! Το μονο που θα σου πω ειναι να αφησεις στην ακρη ολο αυτο και να ξεκινησεις δηνατα την επομενη προσπαθεια!!!! Φιλια πολλα και μια μεγαλη αγκαλια Company
EFITHANOS
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 18 Ιούλ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 02, 2010 11:49 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΘΟΥΛΑ

Λυπάμαι πολύ για τη κατάληξη.....

όμως συλλαμβάνεις φυσιολογικά...μήπως θα έπρεπε να δεις τι συνεβει και δεν προχωρησε η εγκυμοσύνη πριν ξεκινησεις προσπάθεια εξωσωματικής?
Εξετασεις θρομβοφιλίας εχεις κάνει? εξέταση θηροειδή?
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 02, 2010 2:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΦΗ,δεν εχω την πολυτελεια χρονου να περιμενω να συλλαβω και παλι φυσιολογικα.Απο εξετασεις,τα εχουμε πει ,και παλια,δεν υπαρχει μια που να μην την εχω κανει.Και επισης δεν υπαρχει και προβλημα πουθενα.Μαλλον εγω πρεπει να βρω τον καταλληλο ιατρο,που να μπορει να "δει" το προβλημα μου καλυτερα.

Οπως και να εχει,,Πρεπει να κανω εξωσωματικη,εδω και τωρα,και αυτη τη φορα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ.

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ,,,ΤΟ ΝΙΩΘΩ...ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.....ΤΟ ΕΧΩ,ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ΤΕΛΟς ΠΑΝΤΩΝ.....ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες,ευχομαι σε ολες,καλη συνεχεια,σε οτι κανετε, ελπιζετε,,και αγαπατε!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΘΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 02, 2010 2:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να πω ενα παραδειγμα,σημερα π.χ.,πηρα τα αποτελεσματα των εξετασεων,απο χθες,αυτου του κυκλου(μετα την βιοχημικη κυηση που μολις ειχα,πριν μερικες μερες,και το εχασα παλι)

ΛΗ = 4,4
ΦΣΗ = 5,8
Ε2 = 58
ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ = 34.
η προλακτινη ειναι ανεβασμενη,και ο ιατρος λεει οτι δεν ειναι τιποτα,οτι ειναι,λεει,απο την εγκυμοσυνη που ,παρα λιγο να εχω,η απο στεναχωρια,η απο κουραση και στρες,...και οτι δεν χρειαζεται χαπι,για να την ριξουμε,.

ο μικροβιολογος,λεει οτι αυτη η τιμη μας δειχνει ξεκαθαρα ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ.
εγω τωρα ποιον να πιστεψω.Ακομα και στο φαρμεκειο πηγα μονη μου,και ζητησα ενα κουτι ΔΟΣΤΙΝΕΞ,για να κατεβασω την προλακτινη,αλλα τελικα ειπα να ρωτησω τον ιατρο,για τη δοση,μην τα παρω με τη χουφτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης