Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Επιτυχίες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MARYZ
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Τόπος: ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 10:26 am    Θέμα δημοσίευσης: ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ Κ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΚΑΝΑ ΣΑΠΛΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ.(ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟ!)
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΦΟΤΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ,ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ Η ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ...
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
sissy30
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Δεκ 2007
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 10:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MARYZ
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΑ 4 Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ.ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ??ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΚΑΝΕΣ??Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΗΤΑΝ ΟΚ??ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΟ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΜΠΑΣ Κ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΟΥ!!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MARYZ
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2010 11:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΟ!!!
ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ.
ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ.ΕΣΥ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ;;ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ;
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ AVERCAP ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΤΗΜΑ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...
Κωνσταντίνα
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 02 Μάϊ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2010 11:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΡΥΖ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.....

Η ΙΣΤΡΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ......

ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!
ΠΡΩΤΑ ΣΑΛΠΙΓΚΟΓΡΑΦΕΙΑ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝΔΟΜΥΤΡΙΩΣΗ ΜΕΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΔΟΜ/ΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΣΑΤΑΛΙΑ...... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΣΕΙΣ..4-5 ΦΟΡΕΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ.
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ, Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΠΕΜΠΗ.
ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΜΕ....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARYZ
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2010 12:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΣΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΗΣΗ,2 ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΕΣ,1 ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ,4-5 ΚΑΘΈΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΕΣ!!!ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.(ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!)
ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ....
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ;;;
ΜΑΡΑ ΓΡΕΓΟΥ
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 27 Νοέ 2008
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2010 12:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

4-5 αποβολες?
εκανες ελεγχο? θρομβοφιλιες κλπ εννοω...
MARYZ
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2010 12:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NAI ΕΚΑΝΑ...ΠΑΙΔΕΥΟΜΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ;;
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Επιτυχίες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης