Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
κυστη κοκκυγος

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Ιούλ 2009
Τόπος: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 9:33 am    Θέμα δημοσίευσης: κυστη κοκκυγος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε κοριτσια SOS!!!!!!!
δεν με εφταναν οι 6 κυστες στις ωοθηκες μου νομιζω οτι εχω κ κυστη κοκκυγος!!!!!
πολυ καιρο τωρα πονουσα εκει στην επριοχη αλλα δεν ειχα δωσει ιδιαιτερη σημασια!!!εχθες ομως με ενοχλουσε παρα πολυ κ παραξενεφτηκα!!! κ νομιζω οτι πιανω κατι σαν μεγαλο σπυρι , σαν κυστουλα αλλα ο πονος με ενοχλει πολυ!!! δεν μπορω να κατσω καλε!!! δεν νομιζω να ειναι σπυρακι!!! πρεπει να ειναι αυτη η κυστη κοκκυγος που λενε που μεχρι προτεινος ουτε που την ηξερα!!!!! δεν ξερω σε ποιον γιατρο να παω!!! τι ιδικοτητα εννοω!!!!! Question Rolling Eyes
FOTINI39
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 21 Οκτ 2007
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 9:59 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω να μην είναι αυτό ....γιατί έχει μεγάλη ταλαιπωρία...Ο άντρας μου που του έτυχε πήγε πρώτα σε δερματολόγο και εκείνος του είπε ότι είναι κύστη κόκκιγος και να πάει σε χειρούργο. Κατόπιν έκανε χειρουργείο...αλλά ας μην σου πω λεπτομέρειες... Μακάρι να είναι κάτι άλλο πιο απλό...
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 10:06 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FOTINI35
δυστηχως μου τα ειπανε εχθες το βραδυ!!! ξερεις απο εχθες αρχισε να με ανοχλει πιο εντονα απο οτι τις αλλες μερες!!! με ενοχλουσε για να μην σου μηνες!!! δεν ξερω γιατι δεν ειχα δωσει σημασια!! δεν ξερω ειλικρινα!!!! φαντασου οτι υπηρχαν μερες που δεν μπορουσα να βαλω εσωρουχα string κ δεν ειχα αντιλυφθει το λογο!!! σημερα νομιζω με ποναει πιο πολυ απο χθες!! σκεφτομαι να το αφησω 1-2 μερες μπας κ ειναι κανενα σπυρακι. ξερω κ γω...
FOTINI39
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 10:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού σε ενοχλεί για μήνες καλό θα ήταν να το κοιτάξεις σύντομα. Αυτό γενικά δεν πονάει πάντα...μπορεί να σε πιάνει και να σε αφήνει..αλλά να δουλεύει από μέσα.....καλό θα ήταν να πας να το δεις...
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 11:23 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FOTINI35
Αντε να δουμε τι αλλο θα δουμε σε αυτον τον οργανισμο!!! αλλη μια κυστη θα προστεθει στο ιστορικο!!!!!!! Ελεος!!!!!!!!!!!!
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 15 Ιούν 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 2:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελενα περαστικα!

ειχε η αδερφη μου οποτε ξερω καλα ...θα απευθυνθεις σε χειρουγο για να δει την κατασταση αν εχει μαζεψει πυο και ειναι για αφαιρεση

καλη επιτυχια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 06, 2010 3:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοριτσια το ειδε μια φιλη πριν λιγο που εχει κ αυτη κ μου ειπε οτι δεν ειναι κ οτι μαλλον ειναι κανενα σπυρακι.

ναι εχει κατι σαν πυο μεσα!!! το πιεσα κ εβγαλε!!

θα φανει τις επομενεσ ημερεσ!!

μακαρι να ηταν αυτα τα προβληματα μου!!! τι ωαραια που θα περνουσα!!
Ελενα!!!!!!
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 07, 2010 9:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα κοριτσια μαλλον που δεν ειναι!!! Ευτυχως!!!! Μιλησα εχθες με το γιατρο κ μου ειπε αν σημερα αισθανπομαι καλητερα δεν χρειαζεται να παω. Μαλλον ειναι κανενα σπυρι ή ακομη αν ειναι η κυστη δεν ειναι σε προχωρημενο σταδιο οποτε θα ηρεμησει κ δεν χρειαζεται ν κανω κατι!!!
σημερα λοιπον νιωθω καλητερα!!!
θα φανει βεβαια κατα την διαρκεια της ημερας!!! το βραδυ με ενοχλει περισσοτερι που ξαπλωνω ανασκελα!!!! εγω βεβαια το πιεσα κ εβγαλε υγρο!!! anyway ολα καλα νομιζω!!!!!!!
FOTINI39
Βιολί
Βιολί

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 07, 2010 9:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλενα εγώ θα σου πρότηνα να μην το αφήσεις...αν πάς μπορεί να σου το καθαρίσουν και να γλιτώσεις τα χειρότερα στο μέλλον.
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 07, 2010 9:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FOTINI35
Αυτο μου λεει κ η μαμα μου! αλλα μου φαινεται σα να μικρηνε σημερα!!!! οπως καταλαβαινεις αποφευγω του ςγαιτρους οσο γινεται!!! δεν ξερω θα δω τι θα κανω αν δεν υποχωρησει η ενοχληση!!
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης