Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
Τα τυχερά κοριτσάκια του Ιούνιου!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 31 Οκτ 2010
Τόπος: ARGOS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 2:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΤΙΚΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΠΑΜΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ. DJ Cheerleader Cheerleader Bravo BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 23 Φεβ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 2:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ
Τέλεια τα νέα σου!!!
Έτσι να συνεχίσεις!!! YouGoGirl

Σε ευχαριστώ για αυτό το θαύμα Παναγίτσα μου...
Επιστροφή στην κορυφή
dolfin
Κιθάρα
Κιθάρα

Ένταξη: 11 Αύγ 2008
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 6:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νικολ αφου δεν ηταν βλαστο ολα καλα πανε.
drosiad
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 28 Φεβ 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 07, 2011 11:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι και γω θετικη!!!!

14η μερα εμβρυομεταφορας 338,57 χοριακη!!!

παναγιτσα μου βοηθα μας να προχωρησουμε καλα!!!

σε ολα τα κοριτσια υπομονη και επιμονη
2 εμβρυακια ειχα αλλα με την υπερδιεργεση και το ποωο που τραβηξα 2 εβδομαδας δεν πιστευα να κρατηθει καποιο!!!

μπαινω και γω στο κλαμπ τωρα σωστα?

σας φιλω ματς

ο θεος ειναι μεγαλος...

Επιστροφή στην κορυφή
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 15 Ιούν 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 07, 2011 11:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sygxarhthriaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

κοριτσια μπραβο σας !!
σας ευχομαι να πανε ολα καλα!!!
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 22 Ιούλ 2009

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 07, 2011 12:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια κοριτσια!!!!καλη συνεχεια!!!καλα μπηκε ο ιουλης.επιτελους!!!
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 13 Ιούν 2011
Τόπος: κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 7:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσακια με τις θετικες χοριακες και ευχομαι να εχουν μια ομαλη εγκυμοσυνη απο εδω και μπρος!!!! εγω ακομα ειμαι στην αναμονη μεχρι την τριτη για να παω για την δικια μου και το μυαλο μου κανει παλι αρνητικα σεναρια. δεν ξερω βρε κοριτσια γιατι φοβαμαι τολμω να πω για ακομα μια φορα...σημερα ειναι η δωδεκατη ημερα εμβρυομεταφορας και το πρωι ξυπνησα με πονακια λες και θα μου ερχοταν περιοδος χωρις αιμα φυσικα και με τα φαρμακα που παιρνω νιωθω πρησμενο στηθος υπνηλια και δεκατα...ολα μαζι ενα κουβαρι σωματικης και ψυχολογικης καταστασης Confused Question Arrow καλημερα σε ολες!!!!
ax! ax! ax! ax! ας ειναι θετικο αυτην την φορα και τελειομηνη αλλιως αρνητικο απο την αρχη!!!!!
μου εδωσαν ενα ονειρο να πιστεψω και μου το πηραν πισω
Επιστροφή στην κορυφή
drosiad
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 9:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa έγραψε:
σημερα ειναι η δωδεκατη ημερα εμβρυομεταφορας και το πρωι ξυπνησα με πονακια λες και θα μου ερχοταν περιοδος χωρις αιμα φυσικα και με τα φαρμακα που παιρνω νιωθω πρησμενο στηθος υπνηλια και δεκατα...ολα μαζι ενα κουβαρι σωματικης και ψυχολογικης καταστασης Confused Question Arrow καλημερα σε ολες!!!!

καλημερα korakianitsa!

σου ειπαν να πας για χοριακη την 16η μερα απο την εμβυομεταφορα? γιατι εγω μεχρι τη 14η εχω ακουσει το ανωτατο

καλα τα πονακια μην τα δινεις σημασια, εγω ειχα πονακια τις μερες που ηταν να μου ρθει κανονικα η περιοδος και μετα σε ασχετες ωρες, και ειναι ιδια με αυτα της περιοδου οντως!
εγω υπνηλια δεν ειχα ενω παιρνω προγεστερονη φουλ, και ουτε μετρουσα θερμοκρασια.
Αλλα το στηθος ειχε πρηστει, μετα ξεπρηστηκε, μετα ξαναπρηστηκε κτλ. Βασικα ενιωθα κουρασμενη και με τρελο πονο στη μεση οπως οταν περιμενα περιοδο, οποτε ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρη μεχρι τη χοριακη, εγω ημουν σιγουρη οτι θα μου ρθει...με βεβαιοτητα κιολας το λεγα στον αντρα μου

αφου ειμαι τοσο σταθερη στους κυκλους που που παντα λεω οτι οταν πεθανω παλι με περιοδο θα παω και αγκαλια ενα πακετο σερβιετες Laughing

κανε υπομονη οσο δυσκολο και να ειναι...εγω απο τη Δευτερα μεχρι τη Πεμπτη που ητα;ν να κανω τη χοριακη ισα να κοιμομουνα 3 ωρες ολο κιολο απο το αγχος μου!ειχα βρυκολακιασει...
ειναι δυσκολη περιοδος αυτη της αναμονης αλλα σκεψου οτι οτι εγινε εγινε σε λιγο θα ξερεις το αποτελεσμα σου που ευχομαι ολοψυχα να ειναι μια χοριακη ΝΑ με το συμπαθειο Very Happy

φιλια

ο θεος ειναι μεγαλος...

Επιστροφή στην κορυφή
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 10:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa έγραψε:
συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσακια με τις θετικες χοριακες και ευχομαι να εχουν μια ομαλη εγκυμοσυνη απο εδω και μπρος!!!! εγω ακομα ειμαι στην αναμονη μεχρι την τριτη για να παω για την δικια μου και το μυαλο μου κανει παλι αρνητικα σεναρια. δεν ξερω βρε κοριτσια γιατι φοβαμαι τολμω να πω για ακομα μια φορα...σημερα ειναι η δωδεκατη ημερα εμβρυομεταφορας και το πρωι ξυπνησα με πονακια λες και θα μου ερχοταν περιοδος χωρις αιμα φυσικα και με τα φαρμακα που παιρνω νιωθω πρησμενο στηθος υπνηλια και δεκατα...ολα μαζι ενα κουβαρι σωματικης και ψυχολογικης καταστασης Confused Question Arrow καλημερα σε ολες!!!!

KORAKIANITSA καλη επιτυχια σου ευχομαι με μια τεραστια χοριακη!!! νομιζω οτι 16η μερα ειναι αργα για να περασεις τοση αγωνια...απο σημερα και μεχρι 14η ανετα κανεις χοριακη και θα δειξει αν εισαι ή οχι!
οσο παιρνεις utrogestan Η θερμοκρασια θα ναι υψηλη...ο πονος στην κοιλια και στη μεση ειναι πιστευω τα πιο ισχυρα συμπτωματα...ειδικα η μεση!!
πολυ θετικη ενεργεια και ευχομαι η 2η να ναι και η τελικη!!!!!!! Wink
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 11:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 365,3 ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ! Band BigHug Kisses
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 11:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drosiad έγραψε:
ειμαι και γω θετικη!!!!

14η μερα εμβρυομεταφορας 338,57 χοριακη!!!

παναγιτσα μου βοηθα μας να προχωρησουμε καλα!!!

σε ολα τα κοριτσια υπομονη και επιμονη
2 εμβρυακια ειχα αλλα με την υπερδιεργεση και το ποωο που τραβηξα 2 εβδομαδας δεν πιστευα να κρατηθει καποιο!!!

μπαινω και γω στο κλαμπ τωρα σωστα?

σας φιλω ματς
ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! : Very Happy ΟΛΟ ΓΕΛΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ BabyDust
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 11:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa έγραψε:
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΝΤΟΣ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΝΝΑΤΗ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΣΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΤΙ ΗΤΑΝ?
Επιστροφή στην κορυφή
korakianitsa
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 11:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ομως κοριτσια μου ειπαν να κανω χοριακη την 16 ημερα...τι να πω και εγω???? επικοινωνησα και με τον γιατρο μου και μου ειπε να παρω 2 μπουσκοπαν και ευτυχως που δεν εχω αιμα ακομα τουλαχιστον....την πρωτη φορα θυμαμαι ειχα παλι πονους και την 31 ημερα κυκλου ειχα και λιγο καφετι αιμα και ειχα πανικοβληθει μου ειχε αυξησει και τα ουλτροτζεσταν αλλα η χοριακη 0...για να δουμε αυτη τη φορα....και σκεφτομαι σοβαρα αυριο σαββατο να παω για μια χοριακη γιατι αν παω να παρω τεστ φαρμακειου τζαμπα τα χρηματα που θα δωσω....δωστε μου λοιπον θετικη ενεργεια...και σας ευχαριστω Kisses
ax! ax! ax! ax! ας ειναι θετικο αυτην την φορα και τελειομηνη αλλιως αρνητικο απο την αρχη!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
drosiad
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 08, 2011 11:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥM σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!

ριξε ριξε μωρουδοσκονη να πηξουμε ολες!!!!!να μην μπορουμε να παρουμε ανασα απο τη μωρουδοσκονη Laughing

ο θεος ειναι μεγαλος...

Επιστροφή στην κορυφή
korakianitsa
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 11:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοριτσια καλημερα...σημερα λοιπον πηγα και εγω για χοριακη 14 ημερα απο την εμβρυομεταφορα και ειμαι και εγω θετικη 81 τον αριθμο.....το σιγουρο ειναι οτι αυτην την φορα με βοηθησε πρωτα ο θεος και μετα οι βιταμινες ο ανανας και η κανελα......σας φιλω ολες σας γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 21 Φεβ 2011
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 12:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa μου Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Cheerleader Cheerleader Cheerleader Cheerleader Cheerleader Band Band Band Band Band Band Band DJ DJ DJ DJ DJ DJ.οχι απλα θετικο,θετικοτατο ειναι.

σε ευχαριστουμε για το θαυμα παναγιτσα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drosiad
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 1:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa έγραψε:
κοριτσια καλημερα...σημερα λοιπον πηγα και εγω για χοριακη 14 ημερα απο την εμβρυομεταφορα και ειμαι και εγω θετικη 81 τον αριθμο.....το σιγουρο ειναι οτι αυτην την φορα με βοηθησε πρωτα ο θεος και μετα οι βιταμινες ο ανανας και η κανελα......σας φιλω ολες σας γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι go party go party!!!!!!
μπραβο μπραβο μπραβο!!!μανουλα και συ νεα και ωραια Partytime Partytime

αντε με το καλο να ανεβαινεις τρεχοντας τη χοριακη σου!!!!

αχ πολυ χαρηκα τωρα

ο θεος ειναι μεγαλος...

Επιστροφή στην κορυφή
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 3:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh! cheers, eh!

μπφραβο συγχαρητηρια!!! θα πιω ολο το βοσπορο!!!!

να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και η χοριακη σου να φτασει ταβανι!!!!!!!!!!!!
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 19 Ιαν 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 4:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές υπομονή κ πιστη κ όλα θα πάνε καλά εως το τέλος. Kisses Kisses Kisses Kisses Kisses Kisses
κ για τα υπόλοιπα κοριτσάκια με επιμονή θα έρθει κ το θετικό αποτέλεσμα.Να σας σκονίσω κ λίγάκι BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust BabyDust
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 7:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

korakianitsa έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug BigHug Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo CanCan CanCan CanCan CanCan
Επιστροφή στην κορυφή
nikol_te
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 28 Ιούν 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 11, 2011 1:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας κοριτσακια κ συγχαρητηρια στις νεες εγκυουλες!!!!μπραβο σας!!
εγω δυστυχως δεν τα καταφερα...το χασαμε το σπορακι..δεν πειραζει!παμε για οκτωβρη γερα!υποθετω κ που εμεινα εγκυος ειναι κατι..ειναι η πρωτη φορα που μενω εγκυος...
σας φιλω γλυκα
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 11, 2011 5:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikol_te έγραψε:
γεια σας κοριτσακια κ συγχαρητηρια στις νεες εγκυουλες!!!!μπραβο σας!!
εγω δυστυχως δεν τα καταφερα...το χασαμε το σπορακι..δεν πειραζει!παμε για οκτωβρη γερα!υποθετω κ που εμεινα εγκυος ειναι κατι..ειναι η πρωτη φορα που μενω εγκυος...
σας φιλω γλυκα
ΑΧ ΒΡΕ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ .ΚΑΝΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ YouGoGirl
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 11, 2011 5:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 1106 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΙΑΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΕΨΑΧΝΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕ ΕΙΧΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΖΩ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ?ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ.ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΟΥΡΛΟΜΕΝΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ .ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΠΟΝΑΩ ΟΧΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΑ 90% ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ. ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ BigHug BigHug BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
SNOUPI
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 23 Φεβ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 12, 2011 1:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ
Πάντα στην αρχή μιας κύησης κοιτάνε για εξωμήτριο, απλά εσένα στο είπε όπως είχε κάνει και ο δικός μου...
Τις περισσότερες φορές δεν το λένε για να μην αγχοθούμε...
Όλα καλά θα πάνε και το σποράκι σου είναι στην σωστή θέση!!!
Congratulations Congratulations Congratulations

Σε ευχαριστώ για αυτό το θαύμα Παναγίτσα μου...
Επιστροφή στην κορυφή
nikol_te
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 28 Ιούν 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 12, 2011 11:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα κοριτσακια!!να σας κανω μια ερωτηση??
μετα απο ποσες προσπαθειες καταφερατε το πολυποθητο??
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 12, 2011 7:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ 1 ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ.ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΤΟ 2009 ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΗ ΤΟΥ2010 ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΟΥ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ .ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 41 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ.ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 10:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΑΚΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ(ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ).ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ¨ 1η ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΩΑΡΙΑ,2η ΜΕΝΩ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΤΑ ΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 5 ΜΗΝΑ(ΕΣΠΕΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ,3ηΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η 4η ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΗΤΑΝ 3 Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΠΙΣΑ.ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΜΠΟΥΜ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ?

Επιστροφή στην κορυφή
karkinaki
Τύμπανο
Τύμπανο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 11:59 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμαν ρε κοριτσια Crying or Very sad τι ιστοριες ειναι αυτες που διαβαζω;;;
ελπιζω ολα καλα ν ασας ερθουν και να παρετε στην αγκαλιτσα τα μωρακια σας Laughing
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 12:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stav2007 έγραψε:
ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΑΚΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ(ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ).ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ¨ 1η ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΩΑΡΙΑ,2η ΜΕΝΩ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΤΑ ΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 5 ΜΗΝΑ(ΕΣΠΕΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ,3ηΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η 4η ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΗΤΑΝ 3 Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΠΙΣΑ.ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΜΠΟΥΜ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ?
ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΧΡΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΜΑΚΑΚΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΕΡΙΔΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΖΩΣΑΝΕ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΥΓΡΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟ ΤΖΕΛ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΕΡΝΩ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΔΙΑΣΤΟΛΕΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑ Ν ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ.ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΟΜΩΣ ΥΓΡΑ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΝΤΕΡΟΥ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΝΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΠΟΛΙΛΟΓΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΚΑΘΕ 3 ΛΕΠΤΑ ΠΟΝΟΥΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΕΞ. 5 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. ΝΕΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ BabyDust
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 1:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ τι να πω δεν ξερω.καλα στον υπερυχο δεν ειδε οτι δεν εχεις υγρα στο σακο?να σε ρωτησω?τους πονους που νομιζατε οτι ειναι κολικος που τον ειχες κατω στην κοιλια η' ακρη χαμηλα εκει που ειναι το εντερο,σε ρωταω γιατι και εγω εχω καποιες φορες εντονο πονο αλλα κατω αριστερα φαντασου εκει που τελειωνει το ποδι

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης