Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
Τα τυχερά κοριτσάκια του Ιούνιου!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 16 Ιούν 2011

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 3:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοριτσια να μαι κι εγω....δυστυχως οχι με καλα νεα....
απετυχε και αυτη μου η προσπαθεια με τα 3 μου παγακιαSadSad
και με αυτη την αποτυχια ηρθε και η ωρα να αλλαξω γιατρο και κεντρο φυσικα....γτ ολα πηγαν στραβα εξαιτιας του γιατρου μου,ο οποιος ενω κατα την εμβρυομεταφορα μου ειπε οτι τα ωαρια ηταν εξαιρετικα,οταν πηγα με τα αποτελεσματα της χωριακης μου ειπε οτι το περιμενε το αποτελεσμα γτ τα ωαρια δεν ηταν και τοσο καλα....και τοτε γτ μου τα εβαλε??? Crying or Very sad Crying or Very sad
απατεωνες μονο λεφτα ξερουν να παιρνουν,αν ειναι δυνατον ακομα και σε αυτες τις δυσκολες στιγμες που περναμε ολες εμεις που θελουμε να γινουμε μανουλες να μας εκμεταλλευονται με τετοιο τροπο.....
Τελος παντων θα κανουμε τις διακοπες μας και ξαναξεκιναμε τον Σεπτεβρη...
Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες οσες ξεκινανε τωρα ,αλλα και σε ολες οσες εχουν θετικα αποτελεσματα!!!!!Καλη συνεχεια κοριτσια!!! Smile
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 31 Οκτ 2010
Τόπος: ARGOS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 8:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stav2007 έγραψε:
ΜΠΟΥΜ τι να πω δεν ξερω.καλα στον υπερυχο δεν ειδε οτι δεν εχεις υγρα στο σακο?να σε ρωτησω?τους πονους που νομιζατε οτι ειναι κολικος που τον ειχες κατω στην κοιλια η' ακρη χαμηλα εκει που ειναι το εντερο,σε ρωταω γιατι και εγω εχω καποιες φορες εντονο πονο αλλα κατω αριστερα φαντασου εκει που τελειωνει το ποδι
STAV MOY ΟΧΙ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ. ΑΚΡΗ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ?ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Η ΔΥΟ?ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΕΖΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ.ΠΑΣ ΣΥΧΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ?ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ?ΒΡΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 21 Φεβ 2011
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 13, 2011 8:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΝΑΩ.ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΑΕΡΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ.ΝΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ.ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ

σε ευχαριστουμε για το θαυμα παναγιτσα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 14, 2011 11:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stav2007 έγραψε:
ΜΠΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΝΑΩ.ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΑΕΡΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ.ΝΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ.ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ
STAV ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΚΡΑΤΙΑ .ΕΣΥ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ ΟΝΤΟΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ.ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΦΙΛΩ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
annie2
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 02 Οκτ 2010

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 14, 2011 3:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ.
ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ. ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΕΤΑ.....ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 14, 2011 3:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ σταναχωριθηκα πολυ τωρα.ειπα ομως για ολους εχει ο θεος δεν το βαζουμε κατω κοριτσακι μου.πιστευω οτι η επομενη θα ειναι και η τυχερη.

ΥΓ...και εγω τετοια υγρα εχω λες,ακρατιας,ειδικα οταν θελω να κανω τσισα μου και κρατιεμαι λιγο φευγουν,αλλα πιστευα οτι ειναι φισιολογικο της εγκυμοσυνης

Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 16, 2011 5:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ANNIE KAI STAV ΣΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ ΓΕΡΗ ΒΡΕ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ. ΦΥΣΙΚΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. 4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Η ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ Η ΑΛΛΗ ΤΩΡΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ 3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ Η ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙΣΑΣ ΦΙΛΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 16, 2011 5:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stav2007 έγραψε:
ΜΠΟΥΜ σταναχωριθηκα πολυ τωρα.ειπα ομως για ολους εχει ο θεος δεν το βαζουμε κατω κοριτσακι μου.πιστευω οτι η επομενη θα ειναι και η τυχερη.

ΥΓ...και εγω τετοια υγρα εχω λες,ακρατιας,ειδικα οταν θελω να κανω τσισα μου και κρατιεμαι λιγο φευγουν,αλλα πιστευα οτι ειναι φισιολογικο της εγκυμοσυνης
ΒΡΕ STAV ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΗ Η ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΤΩΡΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΟΛΕΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΞΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ Η ΧΑΜΗΛΑ ? BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 16, 2011 7:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑ.ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΕΙ ΟΠ ΘΕΟΣ.
ΑΚΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ,ΔΙΑΣΤΟΛΕΑ ΠΟΤΕ.ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ 4.5 ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΗΤΑΝ.Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ 790,ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΡΙΚΟ,ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ.

Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 18, 2011 10:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stav2007 έγραψε:
ΜΠΟΥΜ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑ.ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΕΙ ΟΠ ΘΕΟΣ.
ΑΚΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ,ΔΙΑΣΤΟΛΕΑ ΠΟΤΕ.ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ 4.5 ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΗΤΑΝ.Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ 790,ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΡΙΚΟ,ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ.
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ STAV ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΗΣΥΧΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ Congratulations ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ? ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΚ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΗ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
stav2007
Φλογέρα
Φλογέρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 18, 2011 10:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΘΑ ΔΕΙΣ,ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΗΤ 31/10 ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Επιστροφή στην κορυφή
Despo81
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 31 Μάϊ 2011
Τόπος: ΚΥΠΡΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 22, 2011 11:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΥΜ λυπάμαι πολύ, αλλά ταυτόχρονα χαίρομαι που σε "ακούω" καλά. Όλες εδώ έχουμε περάσει κάτι άσχημο και συνεχίζουμε να το παλεύουμε.

Ξεκουράσου λίγο, πήγαινε διακοπές, πέρασε καλά και μην πτοείσαι! Εμείς θα είμαστε εδώ όποτε θες να ξεσπάσεις, να μοιραστείς, να κλάψεις, να φωνάξεις, να τρελαθεις... κατάλαβες τι εννοώ Smile

Thinking of all of you, gives me strength.
Ευχαριστώ κορίτσια!

Επιστροφή στην κορυφή
ΜΠΟΥΜ
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 24, 2011 10:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Despo81 έγραψε:
ΜΠΟΥΜ λυπάμαι πολύ, αλλά ταυτόχρονα χαίρομαι που σε "ακούω" καλά. Όλες εδώ έχουμε περάσει κάτι άσχημο και συνεχίζουμε να το παλεύουμε.

Ξεκουράσου λίγο, πήγαινε διακοπές, πέρασε καλά και μην πτοείσαι! Εμείς θα είμαστε εδώ όποτε θες να ξεσπάσεις, να μοιραστείς, να κλάψεις, να φωνάξεις, να τρελαθεις... κατάλαβες τι εννοώ Smile

Thinking of all of you, gives me strength.
Ευχαριστώ κορίτσια!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ BigHug
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Αποτελέσματα προσπαθειών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης