Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 08 Ιούλ 2008
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 21, 2008 12:40 am    Θέμα δημοσίευσης: ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοριτσια γεια σας.Λοιπον μετα απο δυο μηνες βιταμινοθεραπεια η fsh,Lh επανηλθαν στα φυσιολογικα επιπεδα αλλα μου ανεβηκε πολυ η προλακτινη που ηταν φυσιολογικη.Ειχα fsh 40 .Εχει συμβει σε καμια κοπελα κατι αντιστοιχο΄,οποιαδηποτε πληροφορια θα βοηθησει.φιλια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
koxyli
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 30 Νοέ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:54 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ!
ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΩΜΑ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΣΟ ΝΤΟΣΤΙΝΕΞ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΝΤΟΣΤΙΝΕΞ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
alia
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 08 Ιούλ 2008
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 21, 2008 3:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koxylaki σ ευχαριστω για την απαντηση,θα ρωτησω και το γυναικολογο μου,κατι περιεργο παντως παιζει με τις ορμονες,υπαρχει μια ανισσοροπια,θα δειξει........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Εξετάσεις - Αποτελέσματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης