Εξωσωματική Αρχική σελίδα Εξωσωματική
Εξωσωματική και όχι μόνο

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

NEWS:
ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Υπογονιμότητα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΦΑΤΣΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Τόπος: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΕΤΡΑ.....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 8:20 am    Θέμα δημοσίευσης: ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bρε κοριτσια , μετα την υστεροσκοπηση και για 15 μερες ειχα αιμα τοσο ωστε να θελω σερβιετα ...και απο προχτες εχω αιμα σαν περιοδο αν και ηταν η 20η μερα Confused . ειναι δυνατον να εχει γινει καμια βλακεια και να εχω μπελαδες;;;;
και μη βαρατε..θα παρω το ντοκτορ σημερα να ρωτησω...αλλα μου εχει μπει ιδεα Confused Confused Confused
εχει καμια αλλη περασει κατι αναλογο;;;;
Μαρινα77
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 01 Μάρ 2007
Τόπος: Λακωνία...νοτιοανατολικά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 9:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φατσούλα μου, εγώ είχα αιματάκι για μία εβδομάδα μετά σταμάτησε και μετά από μία εβδομάδα είχα πάλι μέχρι που αδιαθέτησα...αλλά όχι να φοράω σερβιέτα..σερβιετάκι.. μου είχε βάλει ομως σπιράλ και είχε πει ο γιατρός ότι ήταν φυσιολογικό..
Σίγουρα οργανισμός με οργανισμό διαφέρει..να δεις δεν είναι τίποτα..θα σου πεί και ο γιατρός σου..
Βιολί
Βιολί

Τόπος: Το μεγάλο λιμάνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 10:02 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φατσόνι μου το έχω ξανακούσει αυτό που σου συμβαίνει!

μάλλον δεν είναι τίποτα και σίγουρα θα τα πείτε και με τον ντοκ.

Φιλιά πολλά!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ...ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΙΜΑΝΙ .ΚΕΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 12:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΑΤΣΑ
ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger
ΦΑΤΣΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 3:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλ μερσι κουκλες.... Very Happy
choko
Βιολί
Βιολί

Ένταξη: 25 Ιούλ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 4:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηταν επεμβατικη η υστεροσκοπηση? γιατι αν ηταν ειναι λογικο να εχεις αιματακι. εγω ειχα και μετα τη σαλπιγγογραφια για 2-3 μερες που δεν ειναι και τοσο βαρια οσο η υστεροσκοπηση
thinkpositive
Τύμπανο
Τύμπανο

Ένταξη: 13 Μάρ 2007

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 6:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΑΤΣΑ έγραψε:
Bρε κοριτσια , μετα την υστεροσκοπηση και για 15 μερες ειχα αιμα τοσο ωστε να θελω σερβιετα ...και απο προχτες εχω αιμα σαν περιοδο αν και ηταν η 20η μερα Confused . ειναι δυνατον να εχει γινει καμια βλακεια και να εχω μπελαδες;;;;
και μη βαρατε..θα παρω το ντοκτορ σημερα να ρωτησω...αλλα μου εχει μπει ιδεα Confused Confused Confused
εχει καμια αλλη περασει κατι αναλογο;;;;

fatsa γεια σου!

και εγώ μετά την υστερο αδιαθετησα την 23η μερα του κυκλου και ειχα απειρο αιμα!
μιλησα με το γιατρο και ειπε οτι ειναι λογω της επεμβασης (εμενα ηταν επεμβατική υστεροσκοπηση)

http://www.ivfforums.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
andro2
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 28 Μάϊ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 6:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φατσα τι λες τωρα;;;
να μιλησεις με τον ντοκτορ και να ενημερωσεις

by the way η δικη μου υστεροσκοπηση αναβληθηκε λογω ακροαστικων και φαρυγγιτιδας που απαγορευουν την ναρκωση. Για δες καιρο που διαλεξε ο οργανισμος μου να βαρεσει διαλυση!!!!!!!!!! (την τυχη μου μεσα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
κερασιά
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Ένταξη: 20 Μάρ 2007
Τόπος: Πλανήτης ΓΗ καλεί βοήθεια!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 7:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φατσοπουλο, σιγουρα θα εχει σημασια, αν ειναι επεμβατικη ή διαγνωστικη η υστεροσκοπηση.
Στην δικη μου περιπτωση, με διαγνωστικη το αιμα ηταν τοσο λιγο, ισα που λερωσε ενα σερβιετακι και μετα λιγο ροζ και τερμα.
Αλλα, στην επεμβατικη ειναι σιγουρα διαφορετικα τα πραγματα, αλλα και τοοοοοσες μερες...ελπιζω να εχεις ηδη ρωτησει το γιατρο σου.

andro2, την πατησα με ακροαστικα και εγω μεσα στο καλοκαιρι και μετα απο 10 μερες αντιβιωσης και 15 μερες κορτιζονης, υποχωρησαν οριστικα. Για το λογο αυτο καθυστερησα και εγω την υστεροσκοπηση. Καθε εμποδιο σε καλο, τι αλλο να πω πια... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
andro2
Φλογέρα
Φλογέρα

Ένταξη: 28 Μάϊ 2008

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 11:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κερασια μου εγω στο εχω ξαναπει καπου οτι εμεις οι δυο εχουμε παραλληλους βιους, δεν με ακους.

Άντε λοιπον να κανεις παιδακι με το καλο να σε ακολουθησω και εγω!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
ΦΑΤΣΑ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 8:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μενα ειπε οτι ειναι λογω της επεμβατικης.....οποτε περιμενω να περασει...ας ελπισω οτι δεν θα παθω και καμια αναιμια να δεσει το γλυκο Laughing
ΜΑΡΙΛΙΤΑ
Πιάνο
Πιάνο

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 11:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΥΜΦΗΣΕΩΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟ 3 ΜΕΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 5-7 ΜΕΡΕΣ???
Επιστροφή στην κορυφή
danai
Κουδουνίστρα
Κουδουνίστρα

Ένταξη: 09 Οκτ 2007
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 15, 2008 7:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: υπογονιμότητα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια καλησπέρα.Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε.Εχω κάνει υστεροσκόπηση.Δεν βρέθηκε τίποτα.Μετά 2 μερες ήρθαμε σε επαφή και απο τότε έχω 10 μέρες καθυστέρηση.Είμαι 39 ετών και έκανα 3 εξωσ.Σε τι λέτε να οφείλεται.Εγκυος δεν πιστευω γιατί δεν έχω συμπτώματα.Στις εξ. μόνο μια φορά πηρα θετικό με χοριακή 13 που έγινε αποβολη.Εφτασε ως το 100 με δανεικά.Τι λέτε να είναι?Ετυχε σε καμιά?
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ
Σαξόφωνο
Σαξόφωνο

Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ...ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΙΜΑΝΙ .ΚΕΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 16, 2008 12:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danai
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΙΓΗ Η ΑΓΩΝΙΑ;;
ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΝΑ ΕΙΣΕ ΕΓΚΙΟΥΛΑ!!!!!!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Εξωσωματική Αρχική σελίδα -> Υπογονιμότητα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης